İlginizi Çekebilir

1

(Özel) Türk gencin büyük başarısı

2

Şırnak’ta baraj ve göletlere 337 bin balık bırakıldı

3

Antalya’dan çıkıyor, Balkan, Rusya ve Avrupa ülkelerine ihraç ediliyor

4

Diyarbakır’da otel doluluk oranı yüzde yüz

5

Karadeniz’de istavrit ve çinekop bolluğu

6

Urartular dönemine ait Tanrıverdi Kalesi ilk günkü ihtişamını koruyor

7

Kırsaldaki eğitim yuvasına Bağlar Belediyesinden hizmet eli

8

Bakan Karaismailoğlu, elektronik haberleşme sektöründe yatırımların yüzde 34 arttığını duyurdu

9

Vecihi Hürkuş Havacılık Müzesi’ne bağışlayacakları belge ve objelerle katkı sağlayacaklar

10

Başkan Beyoğlu çimlerin üzerinde bağdaş kurup kadınların taleplerini dinlediBelediye, bayram öncesi denetimlerini artırdı

Belediye, bayram öncesi denetimlerini artırdı

Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde kurbanlık satışının gerçekleştirildiği canlı hayvan pazarının dezenfekte ve hijyen çalışmaları yaptı.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, zabıta müdürlüğüne bağlı ekiplerin vatandaşların geleneksel bayram ikramı olan şeker, tatlı üreten ve satan gıda işletmelerine yönelik denetimlerini sürdürdüklerini söyledi. Ekicioğlu, “Kurban Bayramı öncesinde Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz vatandaşlarımızın daha sağlıklı, rahat ve güven içerisinde bir bayram geçirmesi için kurbanlık satışının gerçekleştiği Canlı hayvan pazarı başta olmak üzere şehrimizin genelinde dezenfekte ve hijyen çalışmalarını yoğun bir şekilde gerçekleştiriyor. Zabıta müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz ise ilimizde gıda üretimi ve satışı yapan iş yerlerine yönelik denetimlerini arttırdı. Bayram boyunca 24 saat görev yapacak olan ekiplerimiz, hemşehrilerimizden gelecek talep ve şikâyetleri değerlendirecekler ”dedi.