İlginizi Çekebilir

1

CHP Genel Başkan Yardımcıları Tepebaşı’nda

2

Milletvekili Tutdere’den kıyılmış tütün açıklaması

3

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Yayman: "Milleyha, sulak alan ilan edilecek"

4

CHP Milletvekili İlhan: "Olumsuzlukların olmaması için aşılama hızlandırılmalı"

5

AK Partili İba’dan CHP’li Pekcanlı’nın yatırımlarla ilgili açıklamasına yalanlama

6

Umut Partisi Lideri Bozkurt:Ülkemize mülteci Akın'ı bir projedir

7

Milletvekili Tutdere’den Kurban Bayramı mesajı

8

Milletvekili Fendoğlu’ndan 15 Temmuz mesajı

9

MHP İl Başkanı Alıcık; “15 Temmuz her şeyden önce terörist darbe kalkışmasıdır”

10

AK Partili Tüfenkci’den 15 Temmuz mesajıBinzet: 9 Bölgede Ücretsiz İnternet Hizmeti, 4000 Aileye Erzak Yardımı

Binzet: 9 Bölgede Ücretsiz İnternet Hizmeti, 4000 Aileye Erzak Yardımı

CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, Adıyaman’da 9 bölgede ücretsiz internet sağlanacağının müjdesini verdi.

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere vasıtası ile İBB ile yapılan görüşmelere değinen CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, “Yapılan görüşmeler sonucu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun oluru ile Adıyaman’da bulunan 9 Bölgeye tüm kurulum ve kullanım giderleri İBB tarafından karşılanmak üzere bedava hizmet verecek olan internet sağlayıcı istasyonlar kurularak hizmet vermeye başladı.” dedi.

“ÖĞRENCİLERİMİZ VE HALKIMIZ HİÇBİR ÜCRET ÖDEMEYECEK”

Başkan Binzet açıklamasının devamında, “Ek olarak her internet hizmeti verilen bölgelere 1 adet masa üstü bilgisayar ve Gölbaşı ilçemizde Cumhuriyet Mahallesi ve Gölbaşı tabiat parkı bölgesinde 2 adet, Besni Kesmetepe beldemizde İnce Mahallesinde 1 adet , Gölbaşı Harmanlı beldesi Yeni Mahallede 1 adet, Merkeze bağlı Yaylakonak beldemizde Merkez ve Karaçalı mahallerinde 2 adet, Tut ilçemizin Reşadiye Mahallesinde 1 adet, Kahta ilçemiz Salkımbağ köyünde 1 adet, Çelikhan ilçemiz Pınarbaşı mahallesi 1 adet olmak üzere 9 bölgede öğrencilerimiz ve haklımız hiçbir ücret ödemeden yüksek hızlı ve kaliteli internet hizmeti alabilecektir.” ifadelerini kullandı.

“4000 AİLEYE ERZAK YARDIMI”

Yine İstanbul büyükşehir belediyesi tarafından yeter miktarda maske, dezenfektan, çöp konteyneri, belediye işçilerine iş elbisesi, halka dağıtılmak üzere kitap yardımında bulunulduğunu da söyleyen CHP’li Binzet, “CHP genel merkezi ve örgütlerimiz, belediyelerimiz, hayırsever iş insanları vasıtası ile Adıyaman genelinde 4000 aileye erzak yardımı yapılmıştır. CHP bu zorlu süreçte halkımızın ve halkımıza hizmet veren kurumların yanında olmaya devam edecektir. CHP varsa herkes için var.” dedi.