Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör: "Kılavuzlu Millet Bahçesi hayırlı olsun"

Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör: "Kılavuzlu Millet Bahçesi hayırlı olsun"

KAHRAMANMARAS (AA) - Kahramanmaras Büyüksehir Belediye Baskani Hayrettin Güngör, Kilavuzlu'da 265 bin metrekare alan üzerine kurulacak olan Millet Bahçesi ihalesinin yapildigini belirtti.

Baskan Hayrettin Güngör, kentin bati girisinde, tarihi Ceyhan Köprüsü'nün kuzeyinde 265 bin metrekare alan üzerinde yapilacak olan Kilavuzlu Millet Bahçesi ihalesinin TOKI tarafindan 7 Temmuz'da yapildigini söyledi.

Kilavuzlu Millet Bahçesi'nin Kahramanmaras'in yani sira bölge insanina da hitap edecegini ifade eden Baskan Güngör, sunlari kaydetti:

"Kilavuzlu ve Hasancikli Mahallelerimize yapacagimiz Kilavuzlu Millet Bahçesi sosyal donatilari ile birlikte 265 bin metrekare alanda kurulacak. Içerisinde göl restoran, spor alanlari, Osmanli Bahçesi, amfi, çiçek bahçeleri, köprüler, cami ve kafeler gibi alanlar yer alacak. Sehrimize kazandirilacak olan bu yatirimdan dolayi basta Çevre ve Sehircilik Bakanimiz Sayin Murat Kurum ve diger ilgililerimize tesekkür ediyorum. Sehrimize simdiden hayirli ugurlu olmasini diliyorum."


Haber Kaynak : aa