CarrefourSA, İstanbul'daki Lezzet Arası restoranlarında paket servis hizmeti başlattı

CarrefourSA, İstanbul'daki Lezzet Arası restoranlarında paket servis hizmeti başlattı

ISTANBUL (AA) - CarrefourSA, pandemi kapsaminda alinan yeni önlemler çerçevesinde Istanbul'daki Lezzet Arasi restoranlarindan market fiyatina et, balik, tavuk izgara ve köftede paket servis hizmeti sunmaya basladi.

CarrefourSA'nin açiklamasina göre, söz konusu hizmeti, Fulya AVM, Bayrampasa Forum Istanbul, Merter Marmara Forum AVM, Beylikdüzü Marmara Park AVM, Maltepe Park AVM, Atasehir Metropol AVM, Pendik NeoMarin AVM ve Acibadem Tepe Nautilus AVM'deki Lezzet Arasi restoranlar sunacak.

Her gün 11.00-20.00 saatleri arasinda Carrefoursa.com ve Online Market CarrefourSA üzerinden siparis verilebilecek.

Restoranlarda market fiyatina pisirilen et, balik ve tavuk gibi izgara ürünlerin yani sira garnitür çesitleri, tatlilar ve salatalar restoran hizmeti kalitesiyle hijyenik bir sekilde 40 dakikada yerine ulastirilacak.


- Maksimum hizmet anlayisi


Izgara ürünleri, sulu yemek çesitleri, tatlilari ve salatalariyla hesapli online restoran hizmet sunan Lezzet Arasi'nda Türk somonunun kilogrami 39,99 liradan, çipura 34,90 liradan, levrek 34,90 liradan, piliç kanat 21,90 liradan, ev tipi köfte 53,90 liradan satiliyor.

Restoranlarda gün, temizlik ve dezenfeksiyon çalismalariyla basliyor. Tüm üretim ve restoran alanlari dezenfekte ediliyor, restoranlarin havalandirilmasi, disaridan yüzde 100 temiz havayla gerçeklestiriliyor.

Çalisanlar, her gün atesleri ölçülüp saglik kontrolünün ardindan restorana giris yapiyor, her çalisan 30 dakikada bir ellerini yikiyor. Yemek pisirilen ve kullanilan tüm araç ve gereçler, her seferinde 85 derece sicak suyla yikaniyor.


Haber Kaynak : .