İlginizi Çekebilir

1

Başkan Özgökçen: “Futbolcularımız morallerinin düşük olduğu dönemde hakkıyla çalıştı”

2

Osman Demir: “Galibiyeti Ahmet’e ve değerli ailesine armağan ediyoruz”

3

Türkiye’de bir ilk, Bitlis Eren Üniversitesi kampusu içinde kayak tesisi açıldı

4

Spor Toto Süper Lig: Konyaspor: 1 - Adana Demirspor: 0 (Maç sonucu)

5

Spor Toto Süper Lig: Fatih Karagümrük: 0 - Beşiktaş: 1 (Maç sonucu)

6

Batshuayi seriye bağladı

7

Karagümrük’ün puan alamadığı tek İstanbul ekibi Beşiktaş!

8

Pınar Karşıyaka, Avrupa’da ümitlerini son maça taşıdı

9

Konyaspor golü attı, Ahmet Çalık’ı andı

10

Spor Toto Süper Lig: Konyaspor: 0 - Adana Demirspor: 0 (İlk yarı)CEV’den Aziz Yener, Nurper Özbar ve Ozan Çağı Sarıkaya’ya görev

CEV’den Aziz Yener, Nurper Özbar ve Ozan Çağı Sarıkaya’ya görev

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), Uluslararası Voleybol Hakemleri Nurper Özbar ve Ozan Çağı Sarıkaya ile MHGK Başkanı ve CEV Hakem Kurulu Üyesi Aziz Yener’i EuroVolley maçlarında görevlendirdi.
Uluslararası Voleybol Hakemi Doç. Dr. Nurper Özbar, 19 Ağustos - 4 Eylül tarihlerinde Sırbistan, Bulgaristan, Hırvatistan, Romanya’nın ortaklaşa düzenledikleri 2021 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nın Sırbistan’da oynanacak A Grubu’ndaki Sırbistan, Bosna Hersek, Azerbaycan, Belçika, Rusya, Fransa takımlarının mücadele edeceği maçlar ile 2. Tur, Çeyrek Final, Yarı Final ve Final maçlarının oynanacağı Sırbistan bölümünde Türkiye’yi temsil edecek.
Uluslararası Voleybol Hakemi Ozan Çağı Sarıkaya ise 1 - 19 Eylül tarihlerinde Polonya, Çekya, Finlandiya ve Estonya’nın ortaklaşa düzenledikleri 2021 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nın Polonya’da oynanacak olan A Grubu’nda Yunanistan, Ukrayna, Polonya, Portekiz, Belçika ve Sırbistan takımlarının mücadele edeceği maçlarda görev yapacak.
MHGK Başkanı ve CEV Hakem Kurulu Üyesi Aziz Yener de 1-9 Eylül tarihlerinde 2021 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nın Estonya’da oynanacak D Grubunda Estonya, Letonya, Hırvatistan, Almanya, Fransa ve Slovakya takımlarının mücadele edeceği maçlarda Jüri Üyesi olacak.