İlginizi Çekebilir

1

Sağlık ekipleri karlı yolları aşarak Covid-19 aşısı yapıyor

2

Üniversiteye seslerini böyle duyurdular

3

Yunanistan’da kar fırtınası sonrası Miçotakis’ten özür

4

Yoğun kar yağışında yaban hayvanları unutulmadı

5

Muş’ta tipi ve fırtınaya yakalanan 10 araçtaki 53 kişi kurtarıldı

6

Bandırma’da kapalı yol yok

7

Karla kaplı yolda tavşanların kavgası gülümsetti

8

Aydın Tabip Odası’ndan beyaz nöbet eylemi

9

Son 24 saatte korona virüsten 188 kişi hayatını kaybetti

10

Büyükşehir kar kış dinlemedi, vatandaşın ayağına gittiDeFacto ‘Triko Koleksiyonu’nu modaseverlerin beğenisine sundu

DeFacto ‘Triko Koleksiyonu’nu modaseverlerin beğenisine sundu

Moda markası DeFacto, sezonun hit parçalarından oluşan ‘Triko Koleksiyonu’nu yeni reklam yüzleri Alina Boz ve Alp Navruz eşliğinde modaseverlerin beğenisine sundu.

DeFacto, sürdürülebilirlik ve çevre duyarlılığına yönelik farkındalık oluşturan ve çok ses getiren ‘Doğa Kalp Ben’ kampanyası kapsamındaki yeni koleksiyonunu modaseverlerin beğenisine sundu. Doğaya olan tutkusunu yeni triko koleksiyonuna yansıtan marka, bu kez “Triko Kalp Ben” diyerek sonbahar ve kış gardıroplarının önemli parçalarını, mevsimle özdeşleşen tonlarda tasarladı.

Sürdürülebilir bir yaşam ve moda anlayışıyla kadın ve erkekler için tasarlanan koleksiyon, sonbahar ve kış mevsimini sıcak, şık ve konforlu geçirmek isteyenler için hazırlandı.

“Triko Kalp Ben ile doğaya dönüş”
Verilen bilgiye, doğa dostu ve çevreye duyarlı kumaşlarla hazırlanan ‘Triko Koleksiyonu’, kazaktan pantolona, elbiseden eteğe yenilikçi desenlerle gardıroplarda yerini alıyor. Koleksiyonda tercih edilen pastel detayların yanı sıra kızıl - kahve tonlarından, küllü sarıya, nötr bejden, isli siyaha kadar mevsime uygun doğal renkler kışın doğayla olan uyumunu ifade ediyor. Moda markası, Triko Kalp Ben temasıyla öne çıkardığı Triko koleksiyonundaki ürünlerini ulaşılabilir fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuyor.