İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye’de Koronavirüsten Can Kayıpları Artıyor

2

Osmaniye'de kumar oynayan 7 kişiye 51 bin 116 lira ceza kesildi

3

Osmaniye'de uyuşturucu operasyonunda 9 şüpheli yakalandı

4

Vali Dr. Erdinç Yılmaz’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

5

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

6

Kadirli'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 101. Yıldönümü törenlerle kutlandı

7

Osmaniye’de 62 kişi tutuklandı

8

Düziçi'nde polis ekipleri Kadınlar Günü dolayısıyla karanfil dağıttı

9

Osmaniye Olağanüstü İl Hıfzıssıhha Meclisi Yeni Kararlar Aldı

10

Osmaniye’de Pakistan uyruklu 6 düzensiz göçmen yakalandıDEMİRCİ: İNŞAATI 1 YIL ÖNCE BİTİRECEĞİZ

Osmaniye’nin Toprakkale İlçesi Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Demirci, sanayi inşaatının gününden 1 yıl önce bitirileceğini söyledi.

Osmaniye’nin Toprakkale İlçesi Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Demirci, sanayi inşaatının gününden 1 yıl önce bitirileceğini söyledi.

Toprakkale İlçesi Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Demirci, Başkan Yardımcısı Sami Demir,  Yönetim Kurulu Üyesi Necip Kuyluk’la birlikte bir açıklama yaptı.

Başkan Demirci yaptığı açıklamada, inşaatta çalışmanın tüm hızı ile sürdüğü ve hedeflerinin üyelerine işyerlerine taahhüdünden 1 yıl önce vermeyi planladıklarını ifade ederek,”Bu bölgenin canlanması, sanayi üssü olması için kollarımızı sıvadık. İnşaatımızın ihalesini kazanan firmanın performansının üzerinde çalışıyor ve dükkanlarımızı hak sahiplerine yetiştirmek için büyük çaba harcıyor. Mevcut kooperatifimizde 242 işyeri bulunmaktadır. Şu anda dükkanlarımızın büyük bir bölümünün duvarı bitti ve kapıları ve çatıları yapılmaktadır. Bu işlemlerde 2022 yılında bitmesi planlanmaktadır. Bizim esnafımıza sözümüz 2023 yılında bitirilecek olmasına rağmen, biz işyerlerimizi 2022 yılında bitirerek üylerimize işyerlerini vereceğiz. İstiyoruz ki, bu bölgeden bir an önce matkap ve çekiç sesleri yükselsin. Hareket olsun ki, berekette gelsin”dedi.

Toprakkale İlçesi Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Demirci, kendilerine inşaatın hızla bitirilmesi için destek veren herkese teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

  

 

 

 

 

 


Anahtar Kelimeler: DEMİRCİ: İNŞAATI BİTİRECEĞİZ