Doğan:”Zemini en sağlam yer Baş Mahalle”

Doğan:”Zemini en sağlam yer Baş Mahalle”

Osmaniye’nin Baş Mahalle Muhtarı Mehmet Doğan, yapılan zemin etütlerine göre, zemini en sağlam mahallenin Baş Mahalle olduğunu söyledi.

Osmaniye’nin Baş Mahalle Muhtarı Mehmet Doğan, yapılan zemin etütlerine göre, zemini en sağlam mahallenin Baş Mahalle olduğunu söyledi.

Mehmet Doğan yaptığı yazılı basın açıklamasında hizmetlerini anlatarak şu görüşlere yer verdi:

“10 yıllık muhtarlık dönemimde gerçekleştirdiğimiz hizmetler arasında, Karaçay ıslah çalışmaları kapsamında kanal ve Dereobası Köprüsü'nün yapımı, ışıklandırmalar, 3 adet MOBESE kamerası kurulumu, kültür merkezi, taziye evi, muhtarlık binası, sağlık ocağı yeri tahsisi ve ortaokulumuzun beton zeminlerinin tamamen fayansla kaplanması bulunmaktadır. 

 

Önümüzdeki yıl içerisinde, mahallemizde sağlık ocağının tamamlanması ve elektrik hatlarının güçlendirilmesi için muhtarlığın karşısında 40 metrelik bir alan tahsis ettik ve bu alanda güçlü bir trafo kuruyoruz. Ayrıca, doğalgazı mahallemize getirme çalışmalarımız da devam ediyor. 

 

Mahallemizin çevresini en kısa sürede yeni binalarla yükseltmeyi hedefliyoruz. Baş Mahalle'nin zemin etütleri Osmaniye'nin en sağlam noktalarındandır ve deprem esnasında yalnızca 2 adet eski bina için yıkım kararı alınmıştır. Osmaniye'deki tüm müteahhitlerle işbirliği yaparak, yer sahiplerini inşaat yapımı konusunda buluşturmaya hazırız. Mahallemizin artan ilgisinin farkındayım.” Osmaniye 11.07.2024 12:57:00 0
Anahtar Kelimeler: Doğan:”Zemini sağlam Mahalle”

İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye'de boğulma tehlikesi geçiren genci itfaiye kurtardı

2

Osmaniye'de fırınlar denetledi

3

Osmaniye Patiler Derneği eylem yaptı

4

Osmaniyespor'a yazık oluyor

5

Adana, Hatay, Mersin ve Osmaniye'de aşure ikramında bulunuldu

6

Osmaniye'de 77 kilo 650 gram uyuşturucu ele geçirildi

7

Kadirli'de tarım aleti çaldığı iddia edilen şüpheli yakalandı

8

Kadirli’de tarlasında Hint keneviri yetiştiren şüpheli yakalandı

9

Kadirli'de zabıta denetimleri

10

Osmaniye’de 2 DEAŞ’lı yakalandı