DÖRTYOL TİCARET ODASINDAN DEPREM BÖLGESİNE YARDIM

             Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Elazığ ve Malatya'da yaşanan deprem felaketinin ardından bölgeye insani yardım malzemesi gönderdi.

            Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin ülke genelinde yapmış olduğu çağrıya Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odasından da destek geldi.

            Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ercan Yıldırım yaptığı açıklamada; "Elazığ ve Malatya illerimizde yaşanan deprem nedeniyle bölgedeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yaralarına merhem olmak ve acılarını paylaştığımızı göstermek adına odamız üyelerinin katkılarıyla bir yardım kampanyası başlattık. Öncelikle deprem bölgesindeki  Valilerimizi arayarak bölgenin ihtiyaç duyduğu malzemeleri öğrendik ve o yönde teminde bulunarak amacın yerine gelmesini ve bölgedeki  insanların ihtiyaçlarının karşılanmasını hedefledik. Bu kapsamda 100 adet battaniye ve 10 koli sıhhi yaşam malzemesini bu gün itibariyle Elazığ ve Malatya'ya ulaştırmak için teslim etmiş bulunuyoruz. Bu vesileyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli aileleri ve yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz" dedi.   

Haber: Sedat İSKENDEROĞLU – Dörtyol