İlginizi Çekebilir

1

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın normalleşme açıklamalarındı satır başları:

2

Aydın’da haftasonu kısıtlaması kaldırıldı

3

İngiltere’de son 24 saatte Covid-19’a bağlı 104 can kaybı

4

İtalya’da son 24 saatte 13 bin 144 yeni vaka

5

Müzik öğretmenleri öğrenciler için söyledi

6

AFAD spor gönüllülerinden depremzedelere ziyaret

7

Türkeli’de köy yolunda heyelan

8

VASKİ yapılandırma nedeniyle bu gece saat 24.00’e kadar açık

9

Nadir Hastalıkların en büyük nedeni akraba evliliği

10

Çorum’da sağlık tarihine ışık tutan müzeEdremit-Mıhlı Güzergâhında sorun çözüldü

Edremit-Mıhlı Güzergâhında sorun çözüldü

Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BTT, Edremit-Mıhlı Güzergâhında indirimli ve ücretsiz BALKART sahiplerinin yaşadığı sorunları çözüme kavuşturdu. Yapılan görüşmeler neticesinde ücretsiz BALKART sahipleri, belirlenen saatlerde sorun yaşamadan seyahat edebilecekler.
Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Balıkesir Toplu Taşıma A.Ş (BTT) ile S.S. Edremit Sarıkız Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ve S.S. Altınoluk Birlik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi arasında “Özel Toplu Taşıma Araçlarının Elektronik Ücret Toplama Sistemine Geçiş” protokolü imzalandı. Vatandaşlar, bundan böyle sürücüyle herhangi bir diyaloğa girmeden Akıllı BALKART’larıyla kolayca seyahat edebilecekler.
Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın talimatıyla; Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Daire Başkanı Mehmet Akif Şencan, UKOME Şube Müdürü Murat Karaca, Balıkesir Toplu Taşıma Genel Müdür Yardımcısı İhsan Tezcan, Ulaşım Planlama ve Operasyon Müdürü Samet Özdemir ile Edremit-Mıhlı Güzergâhında hizmet vermekte olan işletmeciler bir araya gelerek indirimli ve ücretsiz kart sahiplerinin yaşadığı sorunları görüştü. Yapılan görüşmelerin sonucunda Edremit-Mıhlı Güzergâhında; indirimli veya ücretsiz BALKART sahipleri, belirlenen saatlerde sorun yaşamadan seyahat edebilecekler.