ELMASOĞLU: BURNAZ HALKIN OLMALIDIR

Erzin CHP İlçe Başkanı Yalçın Elmasoğlu, Burnaz Plajının düne kadar halkın malı olduğunu ve bundan sonra da halkın malı olarak kalması gerektiğini söyledi.

Erzin CHP İlçe Başkanı Yalçın Elmasoğlu, Burnaz Plajının düne kadar halkın malı olduğunu ve bundan sonra da halkın malı olarak kalması gerektiğini söyledi.

Başkan Elmasoğlu, yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“Değerli Basın mensupları, Sevgili Hemşehrilerim ,

Erzin’e 22 km mesafedeki 6 km uzunluğundaki ve 1 km genişliğindeki eşine az rastlanır dünyanın en güzel kumsalları arasında olan ve tatlı suyu ile dahada renk katan ERZİN BURNAZ sahil projesi kabul edilmesi ile birlikte Hatay Valiliği , Erzin Kaymakamlığı ve Erzin Belediye Başkanlığı katkılarıyla tamamlanarak halka hizmet edebilecek duruma getirilmiştir. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Erzin Burnaz plajının işletme hakkını ait olduğu halka bırakılması için sayın Belediye Başkanımız Ökkeş ELMASOĞLU gerekli girişimleri yapmış ve işletme hakkının Erzin Belediyesine verilip Halka açık halk plajı olarak kullanılması için gerekli müracaatları yapmıştır.

Bu nedenle siyasi parti temsilcileri olarak toplantı yapıp birlik beraberlik içinde beraber mücadele edip , "Alalım halka bırakalım" demiştir.

Ancak Cumhur İttifakı bazı temsilcilerinden olumsuz görüş alındığına şahit olduk ve bu bizi yaraladı. Ama bilinmeli ki her şeyden önce bir Erzinli olarak ve CHP Erzin İlçe Başkanı olarak yüksek sesle haykırıyorum ki ;

BURNAZ ERZİNDİR. ERZİNİN KALACAKTIR.

Erzin halkına sesleniyorum "Gelin hep beraber siyaset farklılığı gütmeden bizim değerimiz olan Burnaz için bir olalım , birleşelim."