ERZİNSPOR’DA KOPAN GİTTİ, AYTEKİN GELDİ

TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Erzin Spor'da Muzaffer Önder Özbilen Başkanlığındaki yönetim, Teknik Direktör Okan Kopan ile karşılıklı anlaşarak yolları ayırdı ve yeni teknik direktör Ergün Aytekin oldu.

    

Erzinspor kulüp Başkanı Muzaffer Önder Özbilen, basına yaptığı  açıklamada şunları söyledi” Erzin spor A.Ş nin teknik direktörümüz Okan Kopan ile yollarımızı ayırdık Değerli hocamız Okan Kopan ve ekibiyle karşılıklı anlaşarak dostça yollarımızı ayırma kararı aldık. Okan hoca ve ekibi beraber olduğumuz süre içinde takım içinde ciddi bir yeniden yapılanmayı başarıyla gerçekleştirmiş ve ekibimize ciddi bir artı değer katmıştır. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum "

      Okan Kopan’ın yerine göreve başlayanYeni teknik direktör Ergün Aytekin  Erzin spor takımı ilie ilk antramanını  bugün saat 14.00’de  yapacak ve takaımla tanışacak.. 

     Erzin spor geçen hafta Düzce spora deplasmnda 2-0 yenlimişti  ve ligde 14. sıraya düşmüştü ,yine bu hafta pazar günü de  İstanbul Şile Yıldız sporla karşılaşacak  bu zorlu deplasmandan yeni hocası Aytekinle puanla dönmeyi amaçlıyor Erzin spor alacagı puanla düşme hattından çıkışını sürdürmeyi amaçlıyor.

Haber: Adil COŞKUNER-Erzin( Hatay)