GRAFİKLİ - Futbol: Haftanın programı

GRAFİKLİ - Futbol: Haftanın programı

ISTANBUL (AA) - Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de ikinci hafta bugün oynanacak birer maçla baslayacak. Misli.com 2. Lig ile Misli.com 3. Lig'de 2020-2021 sezonunun ilk hafta maçlari 20 Eylül Pazar günü oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapilan açiklamaya göre, profesyonel liglerde haftanin programi söyle:


- Süper Lig


Bugün:

20.00 Yeni Malatyaspor-Göztepe (Yeni Malatya)

Yarin:

13.30 Gençlerbirligi-Ittifak Holding Konyaspor (Eryaman)

16.00 Yukatel Denizlispor-Trabzonspor (Denizli Atatürk)

19.00 Aytemiz Alanyaspor-Hes Kablo Kayserispor (Bahçesehir Okullari)

19.00 Besiktas-Fraport TAV Antalyaspor (Vodafone Park)

20 Eylül Pazar:

13.30 Büyüksehir Belediye Erzurumspor-Demir Grup Sivasspor (Erzurum Kazim Karabekir)

16.00 Kasimpasa-Çaykur Rizespor (Kasimpasa Recep Tayyip Erdogan)

19.00 Gaziantep FK-Fatih Karagümrük (Kalyon)

19.00 Medipol Basaksehir-Galatasaray (Basaksehir Fatih Terim)

21 Eylül Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe-Atakas Hatayspor (Ülker)


- TFF 1. Lig


Bugün:

19.00 Eskisehirspor-Adanaspor (Eskisehir Yeni)

Yarin:

14.00 Royal Hastanesi Bandirmaspor-Akhisarspor (Bandirma 17 Eylül)

14.00 Tuzlaspor-Balikesirspor (Ümraniye Belediyesi Sehir)

19.00 Altinordu-Bursaspor (Bornova Aziz Kocaoglu)

20 Eylül Pazar:

14.00 Ankara Keçiörengücü-Ankaraspor (Aktepe)

16.30 Istanbulspor-Altay (Esenyurt Necmi Kadioglu)

19.00 Giresunspor-Menemenspor (Giresun Atatürk)

21 Eylül Pazartesi:

19.00 Adana Demirspor-Beypiliç Boluspor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Yilport Samsunspor-Ümraniyespor (Samsun Yeni 19 Mayis)


- Misli.com 2. Lig


Beyaz Grup

20 Eylül Pazar:

15.30 Çorum FK-Manisa FK (Dr. Turhan Kiliççioglu)

15.30 Nigde Anadolu FK-Hacettepe (Nigde 5 Subat)

15.30 Ankara Demirspor-Sanliurfaspor (TCDD Ankara Demirspor)

16.00 Sancaktepe FK-Hekimoglu Trabzon (15 Temmuz)

16.00 Inegölspor-Zonguldak Kömürspor (Inegöl Ilçe)

16.00 Ergene Velimesespor-Usakspor (Mustafa Kemal Atatürk)

19.00 Kocaelispor-Sariyer (Kocaeli)

19.00 Afjet Afyonspor-Gümüshanespor (Zafer)

19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Anagold 24Erzincanspor (Diyarbakir)


Kirmizi Grup

20 Eylül Pazar:

15.00 Bayburt Özel Idare-Elazigspor (Bayburt Genç Osman)

15.30 Serik Belediyespor-Pendikspor (Serik Ismail Ogan)

15.30 Kardemir Karabükspor-Mamak FK (Dr. Necmettin Seyhoglu)

15.30 Etimesgut Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 GMG Kastamonuspor-Karacabey Belediyespor (Gazi)

15.30 1922 Konyaspor-Sakaryaspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.30 Tarsus Idmanyurdu-Vanspor FK (Tarsus Ilçe)

16.00 Kirklarelispor-Sivas Belediyespor (Kirklareli Atatürk)

16.00 Eyüpspor-Pazarspor (Eyüp)

16.00 Turgutluspor-Kirsehir Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)


- Misli.com 3. Lig


1. Grup

20 Eylül Pazar:

15.00 Artvin Hopaspor-Edirnespor (Hopa Ilçe)

15.00 Malatya Yesilyurt Belediyespor-Payasspor (Yeni Malatya)

15.30 Nevsehir Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Nevsehir Gazi)

16.00 Kizilcabölükspor-Çankaya FK (Kizilcabölük)

16.00 Arnavutköy Belediyespor-Belediye Derincespor (Silivri)

16.00 Manisaspor-Diyarbekirspor (Manisa 19 Mayis)

16.00 1877 Alemdagspor-Kemerspor 2003 (Alemdag)

19.00 Bucaspor 1928-Ofspor (Yeni Buca)


2. Grup

20 Eylül Pazar:

15.00 Yomraspor-Darica Gençlerbirligi (Yomra Ilçe)

15.00 Kahta 02 Spor-Agri 1970 Spor (Kahta Ilçe)

15.00 Mardin Fosfatspor-Tokatspor (Mardin 21 Kasim)

15.30 Iskenderun FK-Halide Edip Adivarspor (Payas Ilçe)

15.30 Ceyhanspor-Çengelköy (Ismet Atli)

15.30 Karaman Belediyespor-Tekirdagspor (Kemal Kaynas)

16.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Yozgatspor 1959 (Tepecik Senol Günes)

19.00 Fethiyespor-Nazilli Belediyespor (Fethiye Ilçe)


3. Grup

20 Eylül Pazar:

15.00 Osmaniyespor-Içel Idmanyurdu (7 Ocak)

15.00 Erbaaspor-Batman Petrolspor (Erbaa Ilçe)

15.00 Elazig Karakoçan FK-Arhavispor (Elazig Dogukent)

15.30 Altindagspor-Sile Yildizspor (Çubuk Ilçe)

16.00 Yalovaspor-Çatalcaspor (Yalova Atatürk)

16.00 Esenler Erokspor-Somaspor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Gölcükspor-Çarsambaspor (Gölcük)

19.00 Isparta 32 Spor-Karsiyaka (Isparta Atatürk)


4. Grup

20 Eylül Pazar:

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Bergama Belediyespor (Kelkit Ilçe)

15.00 52 Orduspor-Kirikkale Büyük Anadoluspor (19 Eylül)

15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Silivrispor (Faruk Çelik)

15.30 Alanya Kestelspor-Kozanspor (Alanya Milli Egemenlik)

15.30 Düzcespor-Muglaspor (Düzce 18 Temmuz)

16.00 Bursa Yildirimspor-Adiyaman 1954 Spor (Minareli Çavus Spor Tesisleri)

16.00 Sultanbeyli Belediyespor-Modafen (Sultanbeyli Gölet)

16.00 Bayrampasa-Siirt Il Özel Idare (Bayrampasa Çetin Emeç)


Haber Kaynak : aa