GRAFİKLİ - Futbol: Haftanın programı

GRAFİKLİ - Futbol: Haftanın programı

ISTANBUL (AA) - Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de üçüncü hafta bugün oynanacak birer maçla baslayacak. Misli.com 2. Lig ile Misli.com 3. Lig'de ikinci hafta maçlari yapilacak.

Misli.com 2. Lig Kirmizi Grup'ta Sivas Belediyespor-Bayburt Özel Idare, Misli.com 3. Lig 3. Grup'ta Çatalcaspor-Cizrespor ve 4. Grup'ta Siirt Il Özel Idaresi-Karbel Karaköprü Belediyespor maçlari ertelendi.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapilan açiklamaya göre, profesyonel liglerde haftanin programi söyle:


- Süper Lig


Bugün:

20.00 Fatih Karagümrük-Medipol Basaksehir (Atatürk Olimpiyat)

Yarin:

13.30 Hes Kablo Kayserispor-Büyüksehir Belediye Erzurumspor (Büyüksehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Atakas Hatayspor-Kasimpasa (Antakya Atatürk)

16.00 Göztepe-Gaziantep FK (Gürsel Aksel)

19.00 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor (Medical Park)

27 Eylül Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Aytemiz Alanyaspor (Çaykur Didi)

16.00 Ittifak Holding Konyaspor-Besiktas (Konya Büyüksehir Belediye)

16.00 Demir Grup Sivasspor-MKE Ankaragücü (Yeni 4 Eylül)

19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom)

28 Eylül Pazartesi:

20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Yukatel Denizlispor (Antalya)


- TFF 1. Lig


Bugün:

19.00 Adanaspor-Ankara Keçiörengücü (5 Ocak Fatih Terim)

Yarin:

14.00 Ümraniyespor-Istanbulspor (Ümraniye Belediyesi Sehir)

19.00 Bursaspor-Giresunspor (Bursa Büyüksehir Belediye)

19.00 Akhisarspor-Balikesirspor (Spor Toto Akhisar)

27 Eylül Pazar:

14.00 Royal Hastanesi Bandirmaspor-Yilport Samsunspor (Bandirma 17 Eylül)

16.30 Ankaraspor-Adana Demirspor (Osmanli)

19.00 Altay-Eskisehirspor (Bornova Aziz Kocaoglu)

28 Eylül Pazartesi:

19.00 Beypiliç Boluspor-Altinordu (Bolu Atatürk)

19.00 Menemenspor-Tuzlaspor (Menemen Ilçe)


- Misli.com 2. Lig


Beyaz Grup

Bugün:

15.00 Hekimoglu Trabzon-Amed Sportif Faaliyetler (Ortahisar Yavuz Selim)

Yarin:

15.00 Anagold 24Erzincanspor-Kahramanmarasspor (Müstakil Atletizm Pisti)

15.00 Sanliurfaspor-Sancaktepe FK (Sanliurfa GAP)

15.00 Gümüshanespor-Inegölspor (Gümüshane Yenisehir)

15.30 Hacettepe-Ergene Velimesespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Zonguldak Kömürspor-Nigde Anadolu FK (Devrek Ilçe)

16.00 Sariyer-Afjet Afyonspor (Yusuf Ziya Önis)

16.00 Usakspor-Ankara Demirspor (Usak 1 Eylül)

16.00 Manisa FK-Kocaelispor (Mümin Özkasap)



Kirmizi Grup

Yarin:

15.00 Elazigspor-Serik Belediyespor (Elazig Dogukent)

15.00 Vanspor FK-Kirklarelispor (Van Atatürk)

15.00 Pazarspor-Tarsus Idmanyurdu (Pazar Ilçe)

15.30 Kirsehir Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Kirsehir Ahi)

15.30 Mamak FK-Turgutluspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.30 Pendikspor-Kardemir Karabükspor (Pendik)

16.00 Sakaryaspor-Eyüpspor (Yeni Sakarya Atatürk)

16.00 Karacabey Belediyespor-1922 Konyaspor (Karacabey M.Fehmi Gerçeker)

16.00 Bodrumspor-GMG Kastamonuspor (Bodrum Ilçe)


- Misli.com 3. Lig


1. Grup

Bugün:

15.30 Çankaya FK-Malatya Yesilyurt Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

Yarin:

13.30 Fatsa Belediyespor-Kizilcabölükspor (Fatsa Ilçe)

15.00 Ofspor-1877 Alemdagspor (Of Ilçe)

15.30 Kemerspor 2003-Artvin Hopaspor (Kemer Ilçe)

15.30 Payasspor-Arnavutköy Belediyespor (Payas Ilçe)

16.00 Edirne Belediyesi Pas Edirnespor-Nevsehir Belediyespor (Edirne 25 Kasim)

16.00 Belediye Derincespor-Manisaspor (Belediye Derincespor)

19.00 Diyarbekirspor-Bucaspor 1928 (Diyarbakir)


2. Grup

Yarin:

15.00 Tokatspor-Iskenderun FK (Gaziosmanpasa)

15.00 Agri 1970 Spor-Mardin Fosfatspor (Vali Lütfü Yigenoglu)

15.00 Yozgatspor 1959 FK-Yomraspor (Yozgat Bozok)

16.00 Tekirdagspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Namik Kemal)

16.00 Halide Edip Adivarspor-Belediye Kütahyaspor (Bayrampasa Çetin Emeç)

16.00 Çengelköy-Kahta 02 Spor (Sultanbeyli Gölet)

16.00 Nazilli Belediyespor-Ceyhan Spor (Nazilli Ilçe)

16.00 Darica Gençlerbirligi-Fethiyespor (Darica)


3. Grup

Bugün:

16.00 Karsiyaka-Esenler Erokspor (Izmir Atatürk)

Yarin:

15.00 Arhavispor-Yalovaspor (Arhavi Ilçe)

15.00 Çarsambaspor-Elazig Karakoçan FK (Çarsamba Ilçe)

15.00 Batman Petrolspor-Isparta 32 Spor (Batman Yeni Sehir)

16.00 Somaspor-Gölcükspor (Soma Atatürk)

16.00 Sile Yildizspor-Osmaniyespor FK (Sile)

19.00 Içel Idmanyurdu-Erbaaspor (Mersin)


4. Grup

Yarin:

15.00 Adiyaman 1954 Spor-Alanya Kestelspor (Adiyaman Atatürk)

15.30 Kozan Spor FK-Düzcespor (Ismet Atli)

15.30 Kirikkale Büyük Anadolu-Sultanbeyli Belediyespor (Baspinar)

16.00 Muglaspor-52 Orduspor FK (Mugla Atatürk)

16.00 Bergama Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

16.00 Modafen-1954 Kelkit Belediyespor (Alemdag)

16.00 Silivrispor-Bursa Yildirimspor (Silivri)


Haber Kaynak : aa