GRAFİKLİ - Futbol: Haftanın programı

GRAFİKLİ - Futbol: Haftanın programı

ISTANBUL (AA) - Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 5. hafta maçlari yarin baslayacak. Misli.com 3. Lig'de de 5. hafta karsilasmalari yapilacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapilan açiklamaya göre, profesyonel liglerde haftanin programi söyle:


- Süper Lig


Yarin:

13.30 Çaykur Rizespor-MKE Ankaragücü (Çaykur Didi)

16.00 Hes Kablo Kayserispor-Demir Grup Sivasspor (Büyüksehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Ittifak Holding Konyaspor-Yeni Malatyaspor (Medas Konya Büyüksehir)

19.00 Trabzonspor-Medipol Basaksehir (Medical Park)

18 Ekim Pazar:

13.30 Atakas Hatayspor-Büyüksehir Belediye Erzurumspor (Antakya Atatürk)

16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Gaziantep FK (Antalya)

16.00 Fatih Karagümrük-Kasimpasa (Ülker)

19.00 Göztepe-Fenerbahçe (Gürsel Aksel)

19 Ekim Pazartesi:

20.00 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom)

20.00 Gençlerbirligi-Yukatel Denizlispor (Eryaman)


- TFF 1. Lig


Yarin:

13.30 Ümraniyespor-Ankara Keçiörengücü (Ümraniye Belediyesi Sehir)

13.30 Yilport Samsunspor-Istanbulspor (Samsun Yeni 19 Mayis)

13.30 Royal Hastanesi Bandirmaspor-Eskisehirspor (Bandirma 17 Eylül)

16.00 Adanaspor-Altinordu (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Altay-Adana Demirspor (Bornova Aziz Kocaoglu)

18 Ekim Pazar:

13.30 Ankaraspor-Giresunspor (Osmanli)

16.00 Beypiliç Boluspor-Tuzlaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Bursaspor-Balikesirspor (Bursa Büyüksehir Belediye)

19 Ekim Pazartesi:

19.00 Akhisarspor-Menemenspor (Spor Toto Akhisar)


- Misli.com 3. Lig


1. Grup

Yarin:

14.00 Fatsa Belediyespor-Payasspor (Fatsa Ilçe)

19.00 Bucaspor 1928-Manisaspor (Yeni Buca)

18 Ekim Pazar:

14.00 Artvin Hopaspor-Belediye Derincespor (Hopa Ilçe)

14.00 Malatya Yesilyurt Belediyespor-Kemerspor 2003 (Yesiltepe Spor Kompleksi)

14.00 Çankaya FK-Edirne Belediyesi Pas Edirnespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.30 Nevsehir Belediyespor-Diyarbekirspor (Nevsehir Gazi)

15.00 Kizilcabölükspor-Ofspor (Kizilcabölük Semt)

15.00 1877 Alemdagspor-Arnavutköy Belediyespor (Alemdag)


2. Grup

Yarin:

14.00 Kahta 02 Spor-Yozgatspor 1959 (Kahta Ilçe)

14.00 Mardin Fosfatspor-Darica Gençlerbirligi (Mardin 21 Kasim)

14.00 Yomraspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Yomra Ilçe)

14.30 Ceyhanspor-Tekirdagspor (Ceyhan Ilçe)

14.30 Iskenderun FK-Nazilli Belediyespor (Payas Ilçe)

15.00 Belediye Kütahyaspor-Çengelköy (Dumlupinar)

15.00 Halide Edip Adivarspor-Agri 1970 Spor (Bayrampasa Çetin Emeç)

19.00 Fethiyespor-Karaman Belediyespor (Fethiye Ilçe)


3. Grup

Yarin:

14.00 Elazig Karakoçan FK-Batman Petrolspor (Elazig Dogukent)

14.00 Cizrespor-Somaspor (Batman Yeni Sehir)

15.00 Çatalcaspor-Çarsambaspor (Tepecik Senol Günes)

15.00 Yalovaspor-Karsiyaka (Yalova Atatürk)

15.00 Esenler Erokspor-Sile Yildizspor (Vefa)

15.00 Gölcükspor-Içel Idmanyurdu (Gölcük Sehir)

18 Ekim Pazar:

14.00 Erbaaspor-Osmanlispor (Erbaa Ilçe)

19.00 Isparta 32 Spor-Altindagspor (Isparta Atatürk)


4. Grup

Yarin:

13.30 Düzcespor-Siirt Il Özel Idaresi (Düzce 18 Temmuz)

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Kozanspor (Kelkit Ilçe)

14.30 68 Aksaray Belediyespor-Muglaspor (Dagilgan)

14.30 Alanya Kestelspor-Bayrampasa (Alanya Milli Egemenlik)

15.00 Bursa Yildirimspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Minareli Çavus Spor Tesisleri)

15.00 Bergama Belediyespor-Kirikkale Büyük Anadoluspor (Bergama 14 Eylül)

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Adiyaman 1954 Spor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahasi)

18 Ekim Pazar:

14.00 52 Orduspor FK-Silivrispor (19 Eylül)


Haber Kaynak : aa