İlginizi Çekebilir

1

Medicana International'dan "Dünya Kadınlar Günü" değerlendirmesi

2

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Merkel ile görüştü

3

MHP İL ve İlçe Yönetimi’nden Fıstıkçılar Sitesi’ne Ziyaret

4

Bahaş Holding, Gaziosmanpaşa'daki ada bazlı kentsel dönüşüm projesinde sona yaklaştı

5

Dorçe Prefabrik, çelik sistemlerle "afet sonrası yerleşim alanları" kuruyor

6

Kovid-19'a rağmen yüz güldüren çiçek sektörü dış talebe yetişemiyor

7

Tasarruf finansman şirketlerinin denetim altına alınması teklifinin yasalaşması

8

Keçiören Belediye Başkanı Altınok'tan "Uyuşturucuyla mücadele terörle mücadele kapsamına alınmalı" önerisi

9

Migros, Clubhouse'u işitme engelli müşterilerinin kullanımına açtı

10

Yurtiçi Kargo uygulaması bireysel gönderilerde yüzde 30 indirim kazandırıyorGratis, 2'nci kez kişisel bakım sektörünün en teknolojik markası seçildi

Gratis, 2'nci kez kişisel bakım sektörünün en teknolojik markası seçildi

İSTANBUL (AA) - Gratis, Nielsen Türkiye tarafından bu yıl 2’nci kez gerçekleştirilen Türkiye’nin en teknolojik markaları araştırması Tech Brands Turkey kapsamında "Kişisel Bakım Sektörü" kategorisinde 1’incilik ödülünün sahibi oldu.

Firmadan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin en teknolojik markalarının belirlendiği Tech Brands Turkey ödül töreni, Pazarlamasyon.com ve dünyanın önde gelen araştırma şirketi Nielsen Türkiye iş birliği ile bu yıl 2'nci kez online olarak düzenlendi.

Gratis, Türkiye genelindeki tüketicilerin vermiş olduğu yanıtlar doğrultusunda bu yıl da rakiplerini geride bırakarak "Kişisel Bakım Sektörü" kategorisinde 1’incilik ödülünü aldı.

Nielsen Türkiye tarafından açık uçlu sorulara Türkiye genelindeki farklı SES grubundan tüketici kitlesinin vermiş olduğu yanıtlar baz alınarak hazırlanan raporun sonucunda belirlenen markaların ödüllendirildiği Tech Brands Turkey kapsamında Gratis, müşterilerine sunduğu teknolojik gelişmeler ile elde ettiği başarı sayesinde öne çıkan markalar arasındaki yerini alarak 1’inci seçildi.

Tüketicilerin alışveriş deneyimlerini yeniden şekillendirme hedefi ile 12 yıl önce yola çıkan ve bu süreçte kişisel bakım sektörüne yeni bir vizyon kazandıran Gratis, dünyaca ünlü markaların da içinde bulunduğu yüzlerce markayı Türk tüketicilerine sunmasının yanı sıra müşterilerinin keyifli alışveriş deneyimi yaşamasını hedefleyerek hizmetlerini de bu yönde geliştirmeye devam ediyor.

Türkiye’nin en teknolojik markaları arasındaki yerini alarak başarısını "Tech Brands Turkey" ödülü ile taçlandıran Gratis, teknolojik gelişmeleri hizmetlerine entegre ederek online mağazası Gratis.com ile de 7/24 kesintisiz alışveriş imkanı sunuyor.