GÜZELMANSUR’DAN ÇALIŞKAN’A ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay Milletvekili Mehmet Guzelmansur, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Hatay Milletvekili Güzelmansur görüşmede misafirperverliğinden dolayı Çalışkan’a teşekkür ederek, meclis çalışmaları hakkına bilgi verdi.

Güzelmansur, “Ülkemiz ve Hatay için siyasi parti ayrımı gözetmeksiniz el birliğiyle mücadele etmeliyiz. İlimiz stratejik noktada olması dolayısıyla sorunları yüksek, kamu yatırımından en az nasiplenen illerden biri. Mecliste bunun mücadelesini veriyoruz. Sn. Çalışkan’a da çalışma hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Doç. Dr. Necmettin Çalışkan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sn. Güzelmansur’a nezaketlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Bölgemizin sorunlarını müzakere ettik. Elbette memleket yararına yapılacak her işte kim ne yaparsa siyasi kimliğine bakılmaksızın takdir etmeliyiz. Siyasi parti ayrımı gözetmeksiniz sorunları birlikte çözmek zorundayız” dedi