Hataysporlu futbolcu Yusuf Abdioğlu, takımına Süper Lig'de de katkı vermek istiyor

Hataysporlu futbolcu Yusuf Abdioğlu, takımına Süper Lig'de de katkı vermek istiyor

HATAY (AA) - IZZIDDIN NAZLI - Hatayspor'un 30 yasindaki savunma oyuncusu Yusuf Abdioglu, takimiyla Süper Lig'de de basarili olmak istiyor.

Hatayspor'un TFF 1. Lig'de sampiyon olarak Süper Lig'e yükseldigi 2019-2020 sezonunda forma giydigi 32 maça da ilk 11'de baslayan Yusuf Abdioglu, 2 kez fileleri havalandirdi.

Gösterdigi performansla Hatayspor'un sampiyonlugunda pay sahibi olan ve kulübüyle sözlesmesi devam eden deneyimli futbolcu, takimina Süper Lig'de de katki vermek istiyor.


- "Insallah seneye de Hatayspor'da kalip güzel isler yapariz"


Yusuf Abdioglu, AA muhabirine, TFF 1. Lig'i sampiyon tamamlayip Süper Lig'e yükseldikleri için çok mutlu olduklarini söyledi.

Her zaman yanlarinda olan Hatay halkinin bu sevinci hak ettigini belirten Yusuf, "Geçen sene özellikle kupa maçlarindan sonra taraftarimizin sayisi ve bize olan inançlari gün geçtikçe artti. Onlari geçen sene play-off finalinde üzdük ama yilmadik. Hep beraber inandik. Sonunda sampiyonlugun ipini gögüsleyen biz olduk. Bunu herkese armagan ediyorum." diye konustu.

Takiminin Süper Lig yolculugunda da yer almak istedigini, Hatayspor'la sözlesmesinin sürdügünü dile getiren savunma oyuncusu, sunlari kaydetti:

"Hatayspor'un Süper Lig yolculugunda yer almak istiyorum ama tabii ki kulübümüzün su anda ne dogrultuda karar verecegini, bizimle devam edip etmeyecegi bilmiyoruz. Tabii ki biz devam etmek istiyoruz. Hatayspor'u daha farkli basarilara ulastirmak istiyoruz. Insallah seneye de Hatayspor'da kalip güzel isler yapariz. Kulübümüz de illaki takviyelerini yapacaktir. Herkesin gönlü rahat olsun, insallah adindan sikça söz ettiren bir takim oluruz ve bunu basaririz."


Haber Kaynak : aa