İlginizi Çekebilir

1

Karacaoğlan memleketi Düziçi’nde türkülerle anıldı

2

Sinan Özen 20 yıl sonra Devreklileri coşturdu

3

45 bin kişinin katılım sağladığı "Tatvan Doğu Anadolu Fuarı" sona erdi

4

Binali Yıldırım, konserde seyirciyle türkü söyledi

5

AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu: "2023 Haziran seçimlerinin işaret fişeğini Dodurgalılar, Türkiye’ye ve dünyaya ilan etti”

6

Dodurga’da belediye başkanlığını AK Parti’nin adayı Hasan Hüseyin Kaşıkcı kazandı

7

Van gökyüzü tutkunlarının yeni durağı oldu

8

Kahramankazan’da sünnet olan 300 çocuk doyasıya eğlendi

9

Bakan Yanık: “Çıtır Çıtır Felsefe serisi incelenmiş ve 7 kitap muzır ilan edilmiştir”

10

Sivas’ta Yöresel Ürün Satış Merkezi açıldıİlkokulu öğrencilerinden sağlık çalışanlarına ’Maskeler Çiçek Açtı’

İlkokulu öğrencilerinden sağlık çalışanlarına ’Maskeler Çiçek Açtı’

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde bulunan Yukarıtaşçılı İlkokulu öğrencileri, öğretmenleri Özlem Cankurt rehberliğinde Covid-19 salgını süresince fedakârca hizmet veren sağlık çalışanlarına teşekkür etmek amacı ile maskelerden hazırladıkları çelengi hekim ve hemşirelere takdim ettiler.
Yukarıtaşçılı İlkokulu Okul Müdürü Mustafa Aydın, Müdür Yardımcısı Mehmet Yılmaz ve Sınıf Öğretmenleri Özlem Cankurt ile Çaycuma 01 No.’lu Aile Sağlık Merkezinde gerçekleştirdikleri ziyaret ile hekim ve hemşirelere maske çelengini hediye ettiler.
Ziyarette söz alan öğrenciler; “Covid-19 salgını ile saatlerce aynı kıyafetin içerisinde aç, uykusuz ve ter içinde, canınız pahasına savaştınız. Bizler de Alanya’dan Fatma Ayan tarafından başlatılan ‘Maskelerimiz Çiçek Açtı’ e-Twinning Etkinliği ile sizleri ziyaret ederek şükranlarımızı sunuyoruz. Sizlerle çok mutluyuz” diyerek sağlık çalışanlarına vefalarını gösterdiler.
Türkiye genelinde eş zamanlı başlayan e-Twinning etkinliği 50 ilden 3 bine yakın öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. Bu anlamlı ziyaret ile duygulanan hekim ve hemşireler öğrencilere alkışlarla teşekkür etti. Aile Sağlığı Sorumlu Hekimi Hayri Çetin “Bizleri unutmadığınız için teşekkür ederiz” diyerek öğrencilerin hazırlamış olduğu çelengi teslim aldı.