İlginizi Çekebilir

1

Metroda ‘gelecek istasyon’ paneli yolcuları yanıltıyor

2

Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği’nde görev değişimi

3

Pursaklar’da Emine Şenlikoğlu konferansına yoğun ilgi

4

SAÜ’lü akademisyenler, ‘En Etkili Bilim İnsanları’ listesinde

5

Nilüfer’in 2022 bütçesi 659 milyon

6

“Alerjik çocuklar koronavirüs aşısı olabilir”

7

Bingöl’de 148 haneye güneş enerjisi kuruldu

8

Sakin şehir Şavşat’ta sonbahar manzaraları yerini kışa bıraktı

9

Depremin yıl dönümünde Başkan Tunç Soyer’den durum raporu

10

Tahtalı göleti çekim merkezi olacakİşitme engellilere narkotik bilinçlendirme eğitimi

İşitme engellilere narkotik bilinçlendirme eğitimi

Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen işaret dili kursuna katılan 5’i işitme engelli toplam 12 kişiye uyuşturucu ile mücadelede farkındalık eğitimi verildi.
Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Meslek Edindirme Kursları uyuşturucuyla mücadelede annelere yönelik farkındalık oluşturmak ve bilinçlendirme eğitimlerine devam ediyor. İl Jandarma Komutanlığından gelen uzman ekipler, kursiyerlere uyuşturucu kullanımının nedenleri, sonuçları ve çocukların uyuşturucudan uzak tutulması için yapılması gereken önemli noktalar hakkında bilgiler verdi.
’En İyi Narkotik Polisi: Anne’ konulu eğitim semineri, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun projeyi anlattığı video ve çeşitli bilgiler içeren sunumların izlenmesi ile başladı. İl Jandarma Komutanlığından gelen ekipler, devletin her kademesinin uyuşturucu ile mücadelede her zaman vatandaşın yanında olduğunu anlattı.
BELMEK işaret dili eğitmeni Beyza Köklü, Jandarma ekiplerinin uyuşturucu hakkında verdiği bilgileri işitme engelli kursiyerlere işaret dili ile aktardı.