İyi Parti Adayı Alparslan Koca'ya destek artıyor bir destekte Gelecek Partisi'nden

İyi Parti Adayı Alparslan Koca

Osmaniye'nin yerel seçim atmosferi giderek ısınıyor ve bu heyecan verici süreçte Millet İttifakı'nın iki önemli partisi arasındaki işbirliği dikkat çekiyor.
 İyi Parti'nin Osmaniye Belediye Başkan adayı Alparslan Koca, seçim çalışmalarında önemli bir destek daha aldı. Bu kez destek, Millet İttifakı'nın temsilcilerinden olan Gelecek Partisi'nden geldi.
31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala, Gelecek Partisi heyeti İyi Parti'nin Osmaniye'deki seçim irtibat bürosunu ziyaret etti.
Ziyarette Gelecek Partisi Kurucu İlçe Başkanı Mustafa Saygılı, Gelecek Partisi İl Başkanı Ökkeş Evcil ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı. Bu anlamlı ziyarette Gelecek Partisi heyeti, İyi Parti Osmaniye Belediye Başkan Adayı Alparslan Koca ve İyi Parti Osmaniye İl Başkanı Serat Kılıç tarafından karşılandı.

Gelecek Partisi İl Başkanı Ökkeş Evcil, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, "Şehrimizin geleceği için önemli adımlar atmak ve halkımızın beklentilerine karşılık vermek adına İyi Parti'nin Osmaniye Belediye Başkan adayı Alparslan Koca'yı desteklemekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Ortak değerler etrafında bir araya gelerek şehrimizi daha ileriye taşıyacak projelerde işbirliği yapacağız." şeklinde konuştu.

Ardından söz alan İyi Parti Osmaniye Belediye Başkan Adayı Alparslan Koca, Gelecek Partisi'ne olan desteklerinden dolayı teşekkür ederek, "Şehrimiz için çalışmak ve halkımızın yaşam kalitesini artırmak için birlikte hareket edeceğiz. Milletimizin beklentilerine karşılık verecek projelerle Osmaniye'yi geleceğe taşıyacağız." dedi.
İyi Parti Osmaniye İl Başkanı Serat Kılıç ise, işbirliği ve dayanışma ruhunun Osmaniye'nin geleceği için kritik öneme sahip olduğunu vurgulayarak, "Daha önce Millet İttifakı çatısınde altında birlikte hareket ettiğimiz Gelecek Partisi ile, şehrimizi daha yaşanabilir bir yer haline getireceğiz. Bu desteklerle gücümüze güç katıyoruz." ifadelerini kullandı.
Gelecek Partisi heyeti, ziyaretin sonunda İyi Parti Osmaniye Belediye Başkan Adayı Alparslan Koca'ya başarılar dileyerek seçim çalışmalarında başarılar temennisinde bulundu.
Geçtiğimiz günlerde Türkiye İttifakı Partisi ile Büyük Birlik Partisi Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Osman Çiçek'in de destek açıklamasında bulunduğu göz önüne alındığında, bu işbirliğinin Osmaniye'nin geleceği için umut vaat ettiği görülüyor.
 İki partinin ortak vizyonu, şehrin refahı ve gelişimi adına önemli adımların atılacağına işaret ediyor. Seçim gününe kadar süreçte yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor.Osmaniye 30.03.2024 01:03:00 0

İlginizi Çekebilir

1

Vali İsa Küçük, Osmaniye'deki anılarını yazdı

2

İnşaat işçisinin acı sonu

3

Osmaniye Eczacı Odası depremzede çocuklar için 23 Nisan etkinliği düzenleyecek

4

Kadirli'de asayiş uygulamalarında yakalanan 32 şüpheliden 14’ü tutuklandı

5

Osmaniye’de konteyner evleri yanan depremzede çift, yardım bekliyor

6

Osmaniye’de fırınlarda ve evlerde bayram kömbesi telaşı

7

Depremlerden etkilenen Osmaniye'de mezarlıklara hüzünlü ziyaret

8

Ağız kavgası ile başladı, cinayetle son buldu

9

Osmaniye'de polisler iftarda bir araya geldi

10

Osmaniye'de sağanak ve dolu, tarım arazilerine zarar verdi