İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye'li Polis Trafik Kazasında Yaşamını Yitirdi

2

Olaylara Giden Polis Ekipleri Kaza Yaptı: 4 Polis Yaralı

3

Osmaniye’de 77 Kişi Tutuklandı

4

Osmaniye Valiliğinden Yasaklama Kararı

5

Toroslar EDAŞ 61 milyon lira bütçeli şebeke bakımıyla yaza hazır

6

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital Tırı Osmaniye'de

7

Osmaniye’de Pozitif Vaka Yok

8

Hafta sonunda 643 işyeri ve 2.182 şahıs kontrol edildi

9

Bakır kablo çalan hırsızlar suçüstü yakalandı!

10

Acil Çağrı Merkezlerine yapılan asılsız ihbarlar cezalandırılacak!KADİRLİ BELEDİYE BAŞKANI Dr. TARHAN’DAN MESLEKTAŞLARINA  AŞURE İKRAMI

Kadirli Belediyesi, her yıl Muharrem Ayı'nda düzenlediği aşure ikramlarını bu yıl sağlık çalışanlarına yaptı.

Kadirli Belediyesi, her yıl Muharrem Ayı'nda düzenlediği aşure ikramlarını bu yıl sağlık çalışanlarına yaptı.
Kadirli Belediyesi'nin geleneksel aşure ikramında Covid-19 ile mücadelenin baş kahramanları olan sağlık çalışanları unutulmadı.
Asıl mesleği hekimlik olan Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Devlet Hastanesi, 7 Mart Hastanesi, Diş Hastanesi başta olmak üzere kentteki çeşitli sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek görev başındaki sağlık çalışanlarına aşure ikram etti.
Tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgınında fedakarca görev yapan sağlık çalışanları, bu zor dönemde Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan'ın her zaman yanlarında olduğunu belirterek ikramı nedeniyle teşekkür etti.
Belediye Başkanı Ömer Tarhan ise pandemi sürecinde insanların sağlığı için canlarını ortaya koyarak hizmet veren tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederek, "Kadirli Belediyesi olarak her yıl Muharrem Ayı'nda Çamlıkahve'de aşure dağıtımı gerçekleştiriyorduk. Bu yıl korona virüs dolayısıyla tüm dünya olarak zorlu bir süreçten geçmekteyiz. Bu süreçte en çok zorlananlar ise sağlık çalışanlarımız oldu. Bizler de bu yıl aşuremizi sağlık çalışanlarımız ile paylaşmak istedik. Gece gündüz demeden bizim sağlığımız için çalışan tüm sağlık personelimize Allah kolaylıklar versin. Çok zor bir süreçten geçiyorlar. Bu zorlu süreci inşallah en kısa sürede atlatırız" dedi.