Yahya ÇAYLI
24.10.2020 20:03:34
Sayın başkana sorarmısınız yol medeniyetse şehit mehmet hallaç mah.633 sokağın devamı ile neden ilgilenmiyor. Oraya medeniyet gerekmezmiymiş.Oradakiler insan değilmiymiş.ilginize.

KADİRLİ BELEDİYESİNİN ASFALT YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, sıcak asfalt yol çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, sıcak asfalt yol çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Yeşiltepe mahallesi ve Bağ Mahallesinde sıcak asfalt yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ömer Tarhan, çalışmaların hava şartlarına göre devam edeceğini söyledi.

Yeşiltepe Mahallesi Şehit Fatih Bülbül Caddesinde sıcak asfalt yol çalışmalarının tamamlandığını belirten Başkan Tarhan şunları kaydetti;

"Yol Medeniyettir sloganı ile başlattığımız Sıcak Asfalt yol çalışmalarımızı program dahilinde öncelik arz eden cadde ve sokaklarımızda sürdürüyoruz. Yeşiltepe Mahallesi Şehit Fatih Bülbül Caddesinde sıcak asfalt yol çalışmalarımız Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından yapılarak hizmete sunuldu. Bu yolumuzun tamamladıktan sonra Bağ Mahallesi Abdulvahap Kocaman Caddesinde çalışmalara başladık. İnşallah kısa sürede bu yolumuzun da asfalt çalışmalarını tamamlayarak hizmete açacağız. Çalışmalarımız program dahilinde devam edecek" dedi.