Kağıthane Porta Vadi Gurme CarrefourSA açıldı

Kağıthane Porta Vadi Gurme CarrefourSA açıldı

ISTANBUL (AA) - Kâgithane Porta Vadi Gurme CarrefourSA, kapilarini müsterilerine açti.

CarreforuSA'nin açiklamasina göre, sirket, Gurme market agini genisletmeye devam ediyor. Bu çerçevede Kagithane Porta Vadi Gurme CarrefourSA, CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallioglu ve Satis Genel Müdür Yardimcisi Senol Arpaci'nin katilimiyla törenle açildi.

Toplam 788 metrekare alana sahip olan Kagithane Porta Vadi Gurme CarrefourSA, balik ve deniz mahsullerinden kasap ürünlerine, yöresel ve ithal peynirlerden sarküteri ürünlerine, yas meyve-sebzeden unlu mamullere kadar tüm ürünleri reyonlarindan müsterileriyle bulusturuyor.

Mahzen ve meyve suyu reyonlarinin yani sira vegan, glütensiz, diyabet ya da organik ürünlerle beslenmeyi tercih edenlere de yönelik reyonlar öne çikiyor. Alo Siparis hizmeti ile 3 kilometrelik bir alandaki evlere ücretsiz servis sunuluyor.

Kagithane Porta Vadi Gurme CarrefourSA, Forum Istanbul Lezzet Arasi'nda kurulan merkezi mutfakta CarrefourSA'nin profesyonel sefleri tarafindan hazirlanan Türk mutfagindaki lezzetlerden sandviç çesitlerine, salatalardan izgaralara kadar güvenilir, saglikli ve taze hazir yemeklere de reyonlarinda yer veriyor.Haber Kaynak : aa