Adem gümüşluk
24.12.2020 06:34:32
İki tane öğrencım var yardımcı olursanız cok memun olurum

cihangir kurt
24.12.2020 14:59:32
Iki cocugum var calismiyorum yardima ihtiyacim var

RUKİYE ÇAM
24.12.2020 19:52:52
EVDE 2 ÖĞRENCİ VAR VE TEK TELEFON OLDUĞU İÇİN DERSLERİNE BİRİ GİRİYOR DİĞERİ GİREMİYOR BİZEDE YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİZ.

FAZLI BİLGİÇ
24.12.2020 21:45:11
Şehre55km uzaklikdan yazıyorum egitimeihtiyacıolan kızım için

Tamer kahveci
25.12.2020 05:15:04
2 ta e kızım var biri canlı ders görüyor ve ihtiyacı var durumumda yok yardımcı olursanız sevinirim

Kahramanmaraş Ticaret Borsası'ndan uzaktan eğitime tablet desteği

Kahramanmaraş Ticaret Borsası'ndan uzaktan eğitime tablet desteği

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu tarafından, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere 55 tablet İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz'a teslim edildi.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) süreciyle birlikte başlayan online eğitimde, evinde imkanı olmayan öğrenciler için harekete geçen Kahramanmaraş Ticaret Borsası, yönetim kurulu kararıyla 55 tablet alıdı.

Tabletler, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu tarafından, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere 55 tablet İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz'a teslim edildi.

Balsuyu, gazetecilere, öğrencilere eğitimlerinde başarılar dileyerek, "Toplumun, milletin geleceğine ışık tutacak gençlerimiz için hediye ettiğimiz tabletlerimizden faydalanmalarından dolayı mutluluğumu belirtmek istiyorum. İnşallah tabletleri kullanan gençlerimiz, hocalarımızın sayesinde faydalanırlar bizde bunun mutluluğunu yaşarız." dedi.

Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz da Ticaret Borsasına desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Yılmaz, konuşmasında şunları kaydetti:

"Sayın Cumhurbaşkanımızın ilan ettiği şekilde bu ihtiyaç, devletimizin imkanlarıyla giderilecektir ama her şeyi devletten beklememek lazım. Bu çerçevede de sivil toplum kuruluşlarımız, ticari kuruluşlarımız, bugünlerde birbirilerine yapacakları belki de en iyi hediye ihtiyaç sahibi öğrencilerin iletişimini sağlamaktır."Haber Kaynak : .