İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye'de Pozitif Vaka Sayılarındaki Yükseliş Sürüyor

2

Vali Dr. Yılmaz'ın Covit-19 Denetimleri Aralıksız Sürüyor

3

Osmaniye'de DEAŞ ve PKK'ya yönelik operasyonda yakalanan 3 zanlı tutuklandı

4

Osmaniye’de DEAŞ operasyonu

5

Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de Mevlit Kandili idrak edildi

6

Osmaniye'de Pozitif Vaka Durmuyor

7

Osmaniyespor Lider Arnavutköy Belediyespor'u Devirdi:1-0

8

Osmaniye’de otomobilin devrilmesi sonucu 6 kişi yaralandı

9

Osmaniye Müftüsü Çakmak, engellilere yönelik Kuran kursunu ziyaret etti

10

Osmaniye'de Pozitif Vaka 202 OlduKanal 7 gece gündüz ekibi etli kömbenin tanıtımı için toprakkale’de

Kanal 7 gece gündüz ekibi etli kömbenin tanıtımı için toprakkale’de

Kanal 7 ‘de Cumartesi 11 ‘de yayınlanan Türk Halk Müziği sanatçısı Kürşat Biçici’nin sunduğu Gece Gündüz program ekibi Etli kömbenin tanıtımı için Osmaniye’nin Toprakkale ilçesine geldi. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Kürşat Biçici’ye ilçemizin yöresel sanatçısı Hatice Abul’da şiirleri ve türküleriyle eşlik etti.

Osmaniye Tanıtma Derneği Başkanı gazeteci Bahri Çolpan’ın girişimleri ile kente gelen ekip, kentin bir çok yerinde çekimler yaparak Osmaniye’nin tanıtımına katkı sağlayacak.

Kanal 7 Gece Gündüz programı ile Anadolu’nun cennet köşelerini gezmeye devam ediyor. Anadolu insanının samimi sohbetleri, farklı şehirlerden benzersiz lezzetler ve yıllardır süregelen ilginç gelenekler Gündüz Gece ile ekrandaki yerini alıyor.

Türk Halk Müziği sanatçısı sempatik sunucu Kürşat Biçicinin sunumuyla yapılan programda Gece Gündüz ekibi yöremizin meşhur yemeklerinden etli kömbe tanıtımı için Kışla Mahallesi’nde bulunan Metin Patoğlu’nun evine konuk oldu.  Osmaniye Tanıtma Derneği Başkanı gazeteci Bahri Çolpan’ın girişimleriyle kente gelen ekip etli kömbe çekimlerini Toprakkale’de yaptı.  

Toprakkale’nin yöresel sanatçısı “Çadırın ateşini yakan kadın” adıyla bilinen Hatice Abul ise söylediği türküler ile programa renk kattı.

Gece Gündüz ekibi Osmaniye’nin birçok yerindeki yöresel unsurları tanıtmaya devam edecek. Programın kentin tanıtımına önemli katkılar sunması bekleniyor.