İlginizi Çekebilir

1

Kadıköy’de bir metruk binanın yıkımı esnasında duvarın yıkılmasıyla çökme meydana geldi. Duvarın çökmesiyle 3 araç hasar aldı. Olay yerinde ekiplerin çalışması sürüyor.

2

Muğla’da 237 düzensiz göçmen yakalandı

3

Ağrı’da kaçakçılık operasyonları: 3 gözaltı

4

Bomba imha ekipleri şahsın üzerinde bomba araması yapıyor

5

Aydın’da 22 düzensiz göçmen yakalandı

6

Kadıköy’de metruk binada çökme meydana geldi, 3 araç hasar aldı

7

Motosikletiyle kaza yapan genç hayatını kaybetti

8

Aynı köyde 3 ayda ikinci yangın: 2 ev kullanılmaz hale geldi

9

(Düzeltme) Kesinleşmiş hapis cezaları vardı tutuklandılar

10

Ordu’daki ‘Müsilaj Operasyonu’nda 9 şüpheli yakalandıKar çilesine bir de otobüs çilesi eklendi

Kar çilesine bir de otobüs çilesi eklendi

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı otobüsün balatalarında çıkan arıza nedeniyle yolda kaldı. Kar çilesinin üstüne otobüs arızası eklenince yolcular isyan etti.
Olay, saat 22.00 sıralarında TEM otoyolu Seyrantepe mevkii Edirne istikametinde meydana geldi. Kar yağışının artmasıyla birlikte yollarda ilerlemekte güçlük çeken araçlara bir de otobüs arızası eklendi. 49Z hat numaralı Zincirlikuyu-Yeşilpınar seferini yapan İETT otobüsü arızalanarak yolda kaldı. Ağızına kadar yolcu ile dolu olan otobüs TEM otoyoluna Seyrantepe’ye çıktığında durmak zorunda kaldı. Kar yağışının da etkili olması ile birlikte yolcular otobüsten inip taksi çevirmeye başladı.
Otobüste bulunan bir vatandaş "Balatalar ısınmış galiba, otobüs dolu" dedi. Bir diğer vatandaş ise "Rezalet, ne düşünebilirim ki rezalet. Saat 20.00’dan beri yollardayım, donuyorum" ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler: kar çilesine bir de otobüs çilesi eklendi