KAVGAYI AYIRMAK İSTEYEN AĞABEYİNİ YANLIŞLIKLA ÖLDÜRDÜ

Osmaniye'de meydana gelen üzücü olay herkesi derinden üzdü. Kavgayı ayırmak isterken, oluşan karğadaşa da kardeşini öldürdü.

Osmaniye'de bir asker eylencesinde iki gurup arasında çıkan tartışmada, kavgayı ayırmaya çalışan Mustafa D. (28) kardeşi T.D.'nin (25) rastgele savurduğu bıçak darbesi sonucu yaşamını kaybetti.
Olay dün akşam saat 23.00 sıralarında Alibekirli Mahallesinde meydana geldi. Düzenlenen bir asker eğlencesinde T.D. ile M.A. ve F.R. arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine T.D. elindeki bıçakla karşı tarafa saldırdı. Arbede sırasında T.D., olay yerine gelerek kavgayı ayırmak isteyen ağabeyi Mustafa D. yi de yanlışlıkla bıçaklayarak ağır yaraladı. Çağrılan ambualns ile özel bir hastaneye kaldırılan evli ve bir çocuk baabası Mustafa D., doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Diğer yaralılar M.A. ve F.R.'nin tedavisi sürdüğü erken, T.D. ise yine ağabeyinin kaldırıldığı hastane yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.