Kayseri Hacılar'da Birlik Ve Beraberlik Çoşkusu

Kayseri Hacılar

KAYSERİ HACILAR’DA BİRLİK VE BERABERLİK COŞKUSU!

Hacılar Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Birlik ve Beraberlik Etkinliklerinin ikinci günü büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen etkinlikte sahne alan ünlü Sanatçı Ahmet Şafak, en güzel şarkılarıyla adeta kulakların pasını sildi.

Kayseri Hacılar Belediyesi tarafından düzenlenen ve üç gün sürecek olan Geleneksel Birlik ve Beraberlik Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen etkinliğin ikinci gününde sahne alan ünlü Sanatçı Ahmet Şafak, en güzel şarkılarını Kayserililer için seslendirdi. 1,5 saati aşkın süren konsere Yüreğinle Gel şarkısı ile başlayan Sanatçı Ahmet Şafak; Ayyıldız Kolye, Olsun, Sensiz Olamam, Geriye Aşk Kalır, Vay Delikanlı Gönlüm, Reisler De Sever, Neyleyim, Yalnız Kurt, Vatan Gözlüm, Arkanda Dağ Bil Beni, Sana Elveda Dedim, Aşk Bizdedir, Memleket Meselesi, Adam Gibi, Zalımın Kızı ve Bizden Olmaz gibi sevilen şarkılarıyla adeta kulakların pasını sildi. Kendi şarkılarını sevenleriyle birlikte hep bir ağızdan söyleyen Sanatçı Ahmet Şafak, Kayseri’nin sevilen türkülerinden Yekte’yi de seslendirdi. Konseri izlemeye gelen yüzlerce kişi uzun süre hafızalardan silinmeyecek, coşku dolu bir gece yaşadı.

ŞAFAK: “BURADA BAYRAK, VATAN, DEVLET VE MİLLET VAR”

Sanatçı Ahmet Şafak, başladığı gibi coşkuyla biten konserin sonunda aynı zamanda şölenin de adı olan “Birlik ve Beraberlik” adına şöyle konuştu: “Burada hepimiz Türk Milletinin mensuplarıyız. Birlik ve beraberlik siyaset üstüdür. Burada Bayrak, Vatan, Devlet ve Millet var. Bu değerler bizi biz yapan ve varlığımızı koruyan, bizi güçlü kılan değerlerdir.”

ÖZDOĞAN: “BU ŞARKILAR YÜREKTEN GELEN ŞARKILARDIR”

Konser sırasında Sanatçı Ahmet Şafak’a üzerinde “Türkiye Yüzyılı” logosu bulunan bir tablo hediye eden Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, “Ahmet Şafak’ın şarkıları gerçekten sözleriyle, bestesiyle yürekten gelen şarkılar. Biz de kendisini bunu bilerek davet ettik. Çünkü burada yürek var, birlik var, beraberlik var.” dedi. Güncel 19.08.2023 21:13:00 0

İlginizi Çekebilir

1

Adana'da uyuşturucu operasyonunda yakalanan 2 zanlı tutuklandı

2

Adana'da baraj gölüne düşen otomobilde ölen aynı aileden 4 kişinin cenazeleri defnedildi

3

Antalya'da ormanlık alandaki bir restoranda yangın çıktı

4

Adana'da uygulamalarda 40 ruhsatsız silah ele geçirildi

5

Hatay'da park halindeki otomobilde çıkan yangın söndürüldü

6

Antalya'da sulama kanalına devrilen otomobildeki 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı

7

Mersin'de çıkan örtü yangını kontrol altına alındı

8

Antalya'da beton mikseri ile çarpışan motosikletin sürücüsü öldü

9

Isparta yılın ilk 6 ayında nüfusuna oranla en fazla kan bağışı yapan il oldu

10

Hatay'da depremzede 169 üreticiye tarımsal malzeme desteği verildi