İlginizi Çekebilir

1

Antalya’da yağmur ve fırtına biber seralarını vurdu

2

Paris’te faşizm ve İslamofobi karşıtı yürüyüş düzenlendi

3

Kontrolden çıkan araç inşaat temeline uçtu: Anne ve 2 çocuğu yaralandı

4

Sürat motosikletiyle çarpışan otomobil sürücüsü kaçtı: 1 yaralı

5

Kütahya’da uyuşturucu hap yakalandı

6

Hakkari’de toplantı, gösteri ve yürüyüşlere yasaklama kararı

7

Okulun müdür odasından para çalan hırsızlar tutuklandı

8

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Kahramanmaraş'ta

9

Hindistan’daki Kuç Körfezi’nde iki gemi çarpıştı

10

Bursa’daki kazadan ölen 4 gencin cenazesi ailelerine teslim edildiKırklareli’nde özel kreş ve gündüz bakımevleri denetlendi

Kırklareli’nde özel kreş ve gündüz bakımevleri denetlendi

Kırklareli Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce kentte faaliyet gösteren özel kreş ve gündüz bakımevleri denetlendi.
Kırklareli Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekiplerince kentte faaliyet gösteren Özel Kreş, Özel Gündüz Bakımevi ve Özel Çocuk Kulüpleri denetlendi.
Denetimlerde Korona virüsüyle mücadele kapsamında tedbirlere uyulup uyulmadığı kontrol edildi.
Kırklareli Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “İl Müdürlüğümüze bağlı olarak faaliyet gösteren Özel Kreş, Özel Gündüz Bakımevi ve Özel Çocuk Kulüplerimizin denetimleri İl Müdürlüğümüz Denetleme Komisyonu tarafından periyodik aralıklar ile denetleniyor. Denetimler özel kuruluşların bağlı oldukları mevzuat hükümleri dahilinde hizmetlerinin devamı sağlanmaktadır. Ayrıca özel kuruluşlarda Covid-19 Salgını ile mücadelede alınması gereken önlemlerin uygulanıp uygulanmadığı hususları titizlikle takip edilmektedir. Denetimler ile ülkemizin geleceği çocuklarımızın sağlıklı, güvenli ve huzurlu ortamlarda kreş ve gündüz bakımevi hizmeti almaları sağlanmaktadır” ifadeleri yer aldı.