Koçfinans'ın müşteri memnuniyetindeki başarısı uluslararası boyutta ödül aldı

Koçfinans

Koçfinans'ın müşteri memnuniyetindeki başarısı uluslararası boyutta ödül aldı

İSTANBUL - Koçfinans, iş dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan Stevie International Business Awards'ta Müşteri Memnuniyeti Başarı Kategorisi'nde Altın Ödüle layık görüldü.

Holdingden yapılan açıklamaya göre, dünyanın önde gelen ödül programlarını organize eden Stevie, 20. International Business Awards'ta dünya çapındaki organizasyonların iş yaşamındaki başarılarını ödüllendirdi.

Koçfinans, Müşteri Memnuniyeti Başarı Kategorisi’nde altın ödülün kazananı oldu. Holding, tüketici finansman alanındaki 28 yıllık yolculuğunda müşterilerinin en çok tavsiye ettiği finansal çözüm merkezi konumunu korumak ve geliştirmek için müşteri odaklı bir dönüşümüne devam ediyor.

Rekabetin üst seviyede olduğu finansal teknolojiler alanında fark yaratmanın ancak müşteri deneyimini en iyi hale getirerek mümkün olduğuna inanan Koçfinans, çalışma şekli ve organizasyonunda benimsediği çevik dönüşüm ile müşteriyi dinleyen, müşterinin geri bildirimleri ile kendini besleyen bir yapı haline geldi.

Koçfinans, 70 puanı aşan net tavsiye skorları (NPS) ile başarılı sonuçlar elde ederken, iç ve dış paydaşları için kendini geliştirmeye ve müşteri odaklı kültürel dönüşümüne devam ediyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Koçfinans Pazarlama ve Müşteri Deneyimi Lideri Aslı Kayın, Koçfinans International Business Awards'un Roma'daki ödül törenine katılarak şu ifadeleri kullandı:

"Öncelikle bu harika organizasyon için The Stevie Awards'a teşekkür etmek istiyorum. Burada olduğumuz için çok mutluyuz. Bu başarıya imza atan Koçfinans takımı adına bu değerli ödülü almaktan büyük gurur duyuyorum. Müşterilerimizden her gün yeni şeyler öğreniyoruz.

Bu sayede müşteri odaklı dönüşüm yolculuğumuz gün geçtikçe daha da gelişiyor. Bu anlamlı ödüle sahip olmak bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Müşterilerimiz için daha fazla çaba göstermeye ve her zaman daha iyisini yapmaya çalışacağız."Ekonomi 18.10.2023 16:31:59 0

İlginizi Çekebilir

1

EY "Girişimci Kadın Liderler Programı"na başvuruları başladı

2

Vestel, Bursa'da yeni ekspres mağazası açtı

3

Alternatif Bank, "Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Alanında Türkiye'nin En İyi Bankası" seçildi

4

Hatay'da bir araya gelen sanayicilerden, mücbir sebep halinin uzatılması talebi

5

Pavo Group ve Gazi Üniversitesi'nden "Büyük Veri ve Yapay Zeka Laboratuvarı"

6

TSKB, IDFC'nin Yönetim Komitesi Toplantısına ev sahipliği yaptı

7

Mersin Serbest Bölgesi'nin 6 aylık ticaret hacmi 1,8 milyar dolara ulaştı

8

TARSİM heyeti Edirne'de ayçiçeğinin fenolojik gelişimini gözlemledi

9

Hepsiburada Premium'da Blu TV ayrıcalığı, Warner Bros. Discovery ortaklığıyla devam edecek

10

iyzico, ETİD ve Dogma Alares "Türkiye E-Ticaret Ekosistemi Raporu"nu yayımlandı