Koçtaş'tan balkonlarda uygulanabilecek yüzlerce fikir önerisi

Koçtaş'tan balkonlarda uygulanabilecek yüzlerce fikir önerisi

ISTANBUL (AA) - Koçtas, yaz aylarinda balkonlarini keyifli alanlara dönüstürmek isteyenler için küçük balkonlarda uygulanabilecek yüzlerce fikir önerisi sunuyor.

Koçtas'in açiklamasina göre, sirket, zamanin büyük bir kisminin evlerde geçirildigi bu dönemde, balkonlarini keyifli alanlara dönüstürmek isteyenlere uygun fiyatli yüzlerce ürün seçenegi ve güzel fikir önerisini bir arada sunuyor.

Öneriler arasinda balkonlarin duvar dekorasyonu ile renklendirilmesi ilk sirada yer alirken, balkonlarin belirli bir alaninin veya tamaminin tik, akasya, çam gibi agaçlardan üretilen zemin karolari ile pratik bir sekilde kaplanabilecegi belirtiliyor.

Alanin genisligine göre oturma grubu ya da masa sandalye seçiminin yapilabilecegi kaydedilirken, balkon sehpalari, masalar, sandalyeler ve hatta puflar vasitasiyla balkonlarda rahat bir oturma alani olusturulabilecegi bildiriliyor.

Öneriler arasinda balkon duvarina monte edilebilecek aplikler ya da enerjisini günesten alan ve elektrik tasarrufu saglayan solar aydinlatma ürünleri de yer alirken, balkonlari süslemek için Koçtas'ta bulunan saksi, dekoratif obje, duvara monte yaprak çit, mumluk, duvar tablolari, raflar, kilim gibi pek çok ürün arasindan seçim yapilabilecegi bildirildi.


Haber Kaynak : aa