KUZUCULU 125. YIL İLKOKULUNDA  ETWİNNİNG  BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Dörtyol Kuzuculu mahallesinde eğitim öğretim faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettiren Kuzuculu 125. Yıl İlkokulunda  “eTwinning”  bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Dörtyol 100. Yıl İlkokulu sınıf öğretmeni Hülya Kartal’ın eğitmen olarak katıldığı Dörtyol, Erzin, Payas okullarından seçilmiş 17  öğretmen Kuzuculu 125. Yıl İlkokulunda  bir araya geldiler.

Gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını Kuzuculu 125. Yıl İlkokulu Okul Müdürü  Cemal Tabak  yaptı. Okul Müdürü  Cemal Tabak ; “Yenilikçi, paylaşımcı, işbirliğine açık yarınların Türkiye’sine öğrencilerimize  hazırlayan  böyle seçkin  kitleyi okulumuzda ağırlamak bizim için onurdur. Biz de okulumuzda Müdür Yardımcımız Adem Oktay  ile sınıf Öğretmenlerimiz Ayşe Doğan, Özgür Ten  ve  Mahmut Polat  öğretmenlerimizin kurucusu olduğu 7 proje ve 20’den fazlada  ortak olduğumuz  projelerle öğrencilerimizi AB  Ülkelerinin dahil olduğu  öğrencilerle  buluşturduk.  Başarılı bir çalıştay olması dileğiyle tekrar hoş geldiniz” dedi.

100. Yıl İlkokulu sınıf öğretmeni Hülya Kartal’ın eğitmen olarak katıldığı toplantıda Dörtyol, Erzin, Payas okullarından gelen öğretmenlere yürütülen “eTwinning” projeleri hakkında  bilgilendirme tanıtımı yapıldı.