Lexus, Venedik Film Festivali'nde kırmızı halıda boy gösterecek

Lexus, Venedik Film Festivali'nde kırmızı halıda boy gösterecek

ISTANBUL (AA) - Lexus, 2-12 Eylül'de gerçeklestirilecek 77. Venedik Film Festivali'nin resmi araç markasi oldu.

Lexus'un açiklamasina göre, Venedik Film Festivali'nin resmi araç markasi olan sirketin otomobilleri, Venedik Lido'da düzenlenecek festivalde kirmizi halida ünlü isimlerin yaninda yer alacak.

Tüm dünyanin yakindan takip ettigi organizasyona 36 otomobille eslik edilecek. Lexus'un genis ürün gamindan üstü açilan süper coupe LC Convertible, LC Coupe, yüzde 100 elektrikli UX 300e ile birlikte tüm SUV modelleri ve ES sedan kirmizi halida boy gösterecek. Lexus'un elektrikli araci UX 300e, markanin vizyonunu sergilemek adina organizasyon boyunca ön planda yer alacak.

Sinema dünyasiyla yakin iliskilere sahip Lexus, insan odakli ve yenilikçi yaklasimini sergilemeye devam edecek. Son 4 yildir Lexus'un resmi araç partneri olarak yer aldigi Venedik Film Festivali'nde Cate Blanchett Uluslararasi Jüri Baskani olarak görev yapacak. Italyan aktris Anna Foglietta ise, festivalin açilis ve kapanis seremonilerini gerçeklestirecek.

Ünlü isimlere essiz bir deneyim yasatmaya hazirlanan Lexus, detaylara verdigi önem, yüksek kalitede isçiligi ve konforuyla birlikte bu özel festival deneyimini daha ileriye tasiyacak.


Haber Kaynak : aa