İlginizi Çekebilir

1

Belediye ekmeği 2 TL oldu

2

osmaniye’de 2 kişi koronavirüsten hayatını kaybetti

3

Osmaniye'de son durum: 373 kişide korona virüs tespit edildi

4

Koronavirüs osmaniye’de can almaya devam ediyor.

5

30 Kasım 2021 Koronavirüste son durum: 326 kişide tespit edildi.

6

Osmaniye’de Covid’de son durum: 307 kişinin testi pozitif çıktı 3 kişi hayatını kaybetti.

7

Un zamlandı Çukurova'da kadınlar yufka ekmek mesaisinde

8

TFF 3. Lig: Osmaniyespor FK: 1 - Formül Erbaaspor: 1

9

Osmaniye'de Covit-19 Ölümleri Korkutuyor

10

Osmaniye'de Pozitif Vaka 419 Oldu“Muhtarlar devletle millet arasında köprü vazifesi kuran önemli bir görev üstleniyor”

“Muhtarlar devletle millet arasında köprü vazifesi kuran önemli bir görev üstleniyor”

OSMANİYE- Serkan Talan-Toprakkale Kaymakamı Ali İhsan Selimoğlu muhtarların devlet ile millet arasında köprü vazifesi gören önemli bir görev üstlendiğini kaydetti.

Osmaniye’nin Toprakkale ilçesinde muhtarlar günü törenle kutlandı. Muhtarlar günü 2015’den bu yana her yıl 19 Ekim’de törenle kutlanıyor.

“19 Ekim Muhtarlar Günü” dolayısıyla Toprakkale ’de köy ve mahalle muhtarlarının katılımıyla Kurtuluş Meydanı’ndaki Atatürk büstüne çelenk bırakıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması sonrası günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Lalegölü Köyü Muhtarı Mehmet Çatal yaptı. .

Törene katılan Toprakkale Kaymakamı Ali İhsan Selimoğlu muhtarlara hitaben; “Devletimiz ve vatandaşlarımız arasında bir köprü vazifesi gören, kamu hizmetinin mahallerimiz ve köylerimize hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırılmasında önemli bir görev üstlenen tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, muhtarlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle İlçe Kaymakamı Ali İhsan Selimoğlu; programa katılan Toprakkale Belediye Başkanı Av. Mehmet Daşöz’ü, Tüysüz Belediye Başkanı Veli Fidan’ı, ilçe kurum amirlerini, köy ve mahalle muhtarlarını pandemi dolayısıyla kaymakamlık bahçesinde bulunan kamelyada ağırladı.