İlginizi Çekebilir

1

Polonya’da Türk lezzetleri tanıtıldı

2

Serbest piyasada döviz fiyatları

3

Köyceğiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden yılsonu gösterisi

4

Kilis yemekleri İstanbul’da tanıtıldı

5

Şehit askerler için Ümraniye’de Kur’an tilaveti

6

Vali Karadeniz, Sarıgöl ilçesini ziyaret etti

7

Horasan İnkılap ilkokulunda resim sergisi

8

Ortaokulu öğrencileri engelli bireyler için robot el yaptı

9

Öğrencilerden farkındalık sergisi

10

Vali Balcı, sınır hattındaki birlikleri ziyaret ettiMülteci çocuklar gönüllerince eğlendi

Mülteci çocuklar gönüllerince eğlendi

Çorum Belediyesi, üniversiteli öğrencilerin kurduğu köy okulları destek ekibi ile mülteci ailelerinin çocuklarına yönelik eğlence düzenledi. Çocuklar, Çorum Belediyesi Gençlik Merkezi’nde unutulmaz bir gün yaşadı.
Gönül Belediyeciliği kapsamında önemli çalışmalar yaptıklarını, gönüllere dokunan çalışmalara önem verdiklerini vurgulayan Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, “Şehrimizde yaşayan mülteci ailelerin çocuklarını İkbal Gençlik Merkezimizde ağırlayarak bu gençlerimize unutulmaz anlar yaşattık.” dedi.
Candan, “Ekiplerimiz tarafından servisle belirli noktalardan alınarak merkeze getirilen çocuklarımızın kendilerini bekleyen sürpriz etkinlikler karşısındaki mutlulukları gönüllerimizi ısıttı.” diye konuştu.
Başkan Yardımcısı Turan Candan, “25 mülteci çocuğun katıldığı etkinlik kapsamında çeşitli ikramlar ve minik hediyelerin yanı sıra merkezde görevli eğitmenlerin de yer aldığı etkinlikte ebru sanatı, akıl oyunları, kareoke, halat çekmece, sandalye kapmaca gibi çeşitli etkinliklerle çocuklar unutulmaz anlar yaşadılar” ifadelerini kullandı.