İlginizi Çekebilir

1

Aziziye Belediyesi’nin kapıları mühendis adayları için açıldı

2

Onbaşı Hasan Cami’nin temel atma töreni gerçekleştirildi

3

Hadim Kaymakamı mezun olduğu üniversitede konferans verdi

4

Gençlik merkezleriyle değerlendirme toplantısı

5

Down sendromlu Merve’nin gelinlik hayâli gerçek oldu

6

Meram’ın 2022 yılı bütçesi 550 milyon tl oldu

7

Başkan Özcan’dan Cumhurbaşkanına destek

8

Metroda ‘gelecek istasyon’ paneli yolcuları yanıltıyor

9

Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği’nde görev değişimi

10

Pursaklar’da Emine Şenlikoğlu konferansına yoğun ilgiNarkotik ekipleri ’aşı çağrısı’nı yakaladıkları uyuşturucu madde ile yaptı

Narkotik ekipleri ’aşı çağrısı’nı yakaladıkları uyuşturucu madde ile yaptı

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekipleri, vatandaşları aşı olmaya teşvik etmek için ilginç bir yöntem izledi. Ekipler, yakaladıkları uyuşturucular ile “Aşı ol” yazarak, vatandaşları aşı olmaya davet etti.
Ülke genelinde olduğu gibi Aydın’da da koronavirüs ile mücadele kapsamında aşılama çalışmaları aralıksız devam ediyor. Aydın İl Sağlık Müdürlüğü koordinesinde vatandaşların aşıya erişebilirliği konusunda projeler geliştirilmeye devam ederken, salgının en büyük silahlarından olan aşının yaygınlaştırılması için de ekipler yoğun çaba sarf ediyor. Vatandaşların aşı motivasyonuna yönelik çalışmalara bir destek de Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekiplerinden geldi. Vatandaşları aşı olmaya teşvik etmek amacıyla ilginç bir yöntem izleyen ekipler, il genelindeki operasyonlarda ele geçirilen uyuşturucular ile “Aşı ol” yazarak, aşı çağrısında bulundu. Ekiplerin aşı hassasiyeti ise görenlerin takdirini topladı.