İlginizi Çekebilir

1

Sağlık Bakanı Koca: “İllerimiz risk değerlendirme kriterlerine göre 4 kategoriye ayrıldı. Düşük riskli (mavi), orta riskli (sarı), yüksek riskli (turuncu) ve çok yüksek riskli (kırmızı) olarak kategoriler belirlendi. Buna göre normalleşme adımları uygula

2

Palandöken’den basına özel teşekkür

3

DSÖ: “Afrika’da ilk COVAX kapsamında ilk Covid-19 aşıları uygulandı”

4

Orta riskli konumunda bulunan Denizli’de alınacak yeni kararlar!

5

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın normalleşme açıklamalarındı satır başları:

6

Aydın’da haftasonu kısıtlaması kaldırıldı

7

İngiltere’de son 24 saatte Covid-19’a bağlı 104 can kaybı

8

İtalya’da son 24 saatte 13 bin 144 yeni vaka

9

Müzik öğretmenleri öğrenciler için söyledi

10

AFAD spor gönüllülerinden depremzedelere ziyaretOdunpazarı beyaza büründü

Odunpazarı beyaza büründü

Kar yağışının başlaması ile Odunpazarı Belediyesi Karla Mücadele ekipleri, vatandaşların olumsuz koşullardan etkilenmemesi için özel donatılmış araçlarla tuzlama çalışmaları gerçekleştirdi.
Uzun süre mevsim normalleri üzerinde hava sıcaklığının görüldüğü Eskişehir’de, gece saatlerinde kar yağışı başladı. Kentin tamamı, beyaz örtüyle kaplandı. Özellikle Osmanlı dönemi eserlerinin bulunduğu Odunpazarı Tarihi Bölge’de, karla birlikte güzel görüntüler oluştu. Tarihi Bölgedeki kar manzarası, havadan dronla görüntülendi.
Kar yağışının başlaması ve hava sıcaklığının eksilere düşmesiyle birlikte Odunpazarı Belediyesi Karla Mücadele ekipleri, kar küreme ve tuzlama çalışmalarına başladı. Vatandaşların olumsuz koşullardan etkilenmemesi için özel donatılmış araçlarla tuzlama çalışmaları gerçekleştiren ekipler, bir taraftan da kar küreme çalışmaları yapıyor. Odunpazarı Belediyesi kar ve buzlanmayla mücadele için son teknolojiyle donatılmış tuzlama ve kar küreme aracı kullanırken, Odunpazarı sakinlerinin güven içinde ulaşım olanaklarından faydalanabilmeleri için gece gündüz 24 saat hazır bekliyor.
Vatandaşların herhangi bir sorun yaşamaması adına çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten yetkililer, vatandaşların sorun, şikayet ve istekleri için Odunpazarı Belediyesi’ne 444 26 00 numaralı Halk Masası telefonundan ulaşılabileceğini söyledi.

Anahtar Kelimeler: odunpazarı beyaza büründü