İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye İl Koordinasyon Kurulu Toplandı

2

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Zeytin Hasadı Yaptı

3

Gizlice, Muhtarlar Gününü Kutladı

4

Osmaniye’de Pozitif Vaka Sayısı Bildiğiniz Gibi

5

“Muhtarlar devletle millet arasında köprü vazifesi kuran önemli bir görev üstleniyor”

6

Osmaniye'de Muhtarlar Günü kutlandı

7

Adana ve Osmaniye'de yanan ormanlık alanlarda 4 milyon fidan toprakla buluşacak

8

Osmaniye Valisi Dr. Yılmaz'ın Muhtarlar Günü Mesajı

9

Osmaniye Belediyesi Kitap Fuarı Cuma Günü Açılıyor

10

Osmaniye'de Pozitif Vaka Sayılarındaki Yükseliş SürüyorÖksüz: Osmaniye'deki Şehit ve Gazi Aileleri 8 Aydır Dolmuşları Ücretsiz Kullanıyor

Öksüz: Osmaniye'deki Şehit ve Gazi Aileleri 8 Aydır Dolmuşları Ücretsiz Kullanıyor

OSMANİYE - Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit ve Dul Yetimler Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş öksüz, Osmaniye'de şehit ve gazilere uygulanan bedava otobüs işleminin kent kart çıktığından bu yana uygulandığını söyledi.

Başkan Öksüz yaptığı yazılı açıklamada şu görülere yer verdi:

"Osmaniye İlinde faliyet gösteren derneğimiz yaklaşık bundan 7 - 8 ay önce Osmaniye Belediyesi tarafından "Kent Kart" çıkarılmıştır. Belediye Başkanımız Kadir Kara ve kooperatif baskanlarımızla görüşmemizde Şehit ve Gazi Ailelerine verilmekte olan kartların Osmaniye Şehir İçi Birlik Kooperatifi'nde faliyet gösteren dolmuşlarımızda bakanlığımızın vermiş olduğu kart dijital ortamda geçmekteydi. Osmaniye Belediye Başkanımız Kadir Kara ve kooperatif başkanlarımızla görüşme neticesinde 19 Eylül Gaziler Günü öncesi Şehit ve Gazi Ailelerimiz dolmuşlara bindiklerinde kartlarını cihaza okutmak suretiyle şu ses çıkıyor "Vatan Size Minnettardır. " Belediye Başkanımız Sayın Kadir Kara ve Belediye Başkan Yardımcılarımız ve Kooperatif Başkanlarımız Şehit ve Gazi Ailelerimize Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder saygılar sunarım."