İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye İl Koordinasyon Kurulu Toplandı

2

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Zeytin Hasadı Yaptı

3

Gizlice, Muhtarlar Gününü Kutladı

4

Osmaniye’de Pozitif Vaka Sayısı Bildiğiniz Gibi

5

“Muhtarlar devletle millet arasında köprü vazifesi kuran önemli bir görev üstleniyor”

6

Osmaniye'de Muhtarlar Günü kutlandı

7

Adana ve Osmaniye'de yanan ormanlık alanlarda 4 milyon fidan toprakla buluşacak

8

Osmaniye Valisi Dr. Yılmaz'ın Muhtarlar Günü Mesajı

9

Osmaniye Belediyesi Kitap Fuarı Cuma Günü Açılıyor

10

Osmaniye'de Pozitif Vaka Sayılarındaki Yükseliş SürüyorOsmaniye Belediyesi’den ‘Hayvan Sevgisi’ Temalı Resim Yapma Yarışması

Osmaniye Belediyesi’den ‘Hayvan Sevgisi’ Temalı Resim Yapma Yarışması

Osmaniye Belediyesi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü etkinlikleri kapsamında ‘Hayvan Sevgisi’ konulu resim yapma yarışması düzenlenecek.

Duyarlılık eğitimi olarak da adlandırılabilecek olan resim yapma yarışması, çocukların duygu dünyasını ve ifade gücünü geliştirerek hayvan sevgisini arttırmak amaçlı ilkokullar ve ortaokullar arası olmak üzere iki kategoride düzenleniyor.

Çocukların hayallerini ve düşüncelerini kâğıtlara yansıtacak olan yarışmaya merkeze bağlı tüm özel ve resmi okullarda öğrenim gören ilkokul ve ortaokul düzeyindeki öğrenciler katılabilecek.

Katılımcılar, 35*50 ebatlarında kâğıtlara istedikleri tekniği kullanarak çizecekleri resmi son başvuru tarihi olan 1 Ekim Cuma günü saat 14.00’a kadar Osmaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. 

Her öğrencinin sadece bir resimle katılabileceği resim yapma yarışmasına katılım şartnamesi www.osmaniye-bld.gov.tr adresinden incelenebilecek veya (0328) 440 00 80 numaralı çağrı merkezini arayarak Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden detaylı bilgi alabileceklerdir.

Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Hayvan Sevgisi’ temalı resim yapma yarışmasında dereceye girenlere ödülleri Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde 4 Ekim’de düzenlenecek etkinlikte verilecektir.