OSMANİYE MHP İL KONGRESİ YARIN MASAL PARKTA YAPILACAK

Yusuf Çomu yaptığı açıklamada, "kongremizi hemşehrimiz, liderimiz Dr.Devlet Bahçeli beye yakışır bir şekilde gerçekleştireceğiz"dedi.

Pazar günü, masal parkta yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye İl Başkanlığı kongresi öncesi, mevcut başkan ve il başkan adayı Yusuf Çomu yaptığı açıklamada, kongremizi hemşehrimiz, liderimiz Dr.Devlet Bahçeli beye yakışır bir şekilde gerçekleştireceğiz diyerek sözlerine şöyle devam etti.

"13. Büyük kurultayımıza giden bu yolda partimizin il kongresini gerçekleştireceğiz, bu süreçte 6 ilçemizin ve merkez ilçemizin kongrelerini tamamladık. Özellikle ilçe teşkilat başkanlarımıza ve yöneticilerine bizlere verdikleri destekten, özverili çalışmalarından ve uyumlu bir şekilde partimiz için fedakârca mücadelelerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Bu süreçte ilimizdeki partililerimize, delegelerimize, teşkilatımızın her kademesini özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum.

Kongremizi Pandemi kuralları çerçevesinde yapacağımız gibi, Kongremize TBMM idare amiri Erkan Haberal ve Adana Milletvekilimiz Ayşe Sibel Ersoy katılacaklardır.”