İlginizi Çekebilir

1

Bakan Koca: “Aşılama hızında en iyi performans Türkiye’nin”

2

Sıcak havalar kalp hastalıklarını tetikleyebilir

3

Fedakar sağlık çalışanı babalar, Kovid-19'la mücadelede yaşadıkları zorlukları unutamıyor

4

Parkinsonda derin beyin stimülasyonu ile hareket özgürlüğü

5

Doç. Dr. Erdem Güven, izsiz kol germede J-Plasma teknolojisini anlattı

6

Başparmak çıkıntısı ve tedavisi

7

Uzm. Dr. Menteş: "Hastalıktan bir an önce kurtulmanın yolu aşıdır"

8

Prof. Dr. Çalış, "Vatandaşlarımız Covid-19 aşısı için E-nabız üzerinden gönüllü olabilirler"

9

Geniz eti, çocuklarda birçok sağlık sorununu tetikleyebilir

10

Tekrarlayan bel ağrıları bel fıtığının habercisi olabilirOSMANİYE TABİP ODASINDA NÖBET DEĞİŞİMİ

Osmaniye Tabip Odasının 2020-2022 dönemi seçimli olağan genel kurulu sonunda, başkanlığa Dr. Şemsi Soner Özdemir getirildi.

Osmaniye Tabip Odasının 2020-2022 dönemi seçimli olağan genel kurulu sonunda, başkanlığa Dr. Şemsi Soner Özdemir getirildi. Adnan Menderes Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerindeki Oda hizmet binasında gerçekleştirilen yapılan kongrede kayıtlı 385 üyeden 26'sı oy kullandı, 2 oy geçersiz sayıldı.
Şemsi Soner Özdemir başkanlığındaki yönetim kurulu ise Fatma Karazindiyanoğlu, İlkan Kayar, Bülent Belevi ve Mehmet Koca'dan oluştu. 4 yıldır oda başkanlığını yürüten Dr. Asu Kaya Gedik, “Her dakikasını onurla taşıdığım Osmaniye Tabip Odası yönetim kurulu başkanlığı görevim son bulmuştur. Bu onurlu görevi şahsıma veren değerli meslektaşlarım başta olmak üzere, ilgi ile bizi takip eden Osmaniye halkına teşekkürü borç bilir, görev bayrağını devralan meslektaşlarıma başarılar dilerim." dedi. Genel kurula katılan üyelere teşekkür eden Başkan Şemsi Soner Özdemir ise yönetime ve oda organlarına seçilen üyelere başarılar diledi.
Denetim Kurulu, Arzu Usanmaz Sökmen, Cem Atik ve Aytek Coşar. Onur Kurulu, Ferhat Çetin, Muhammet Mustafa Akan, Serap Aygün, Buket Temel ve Şükrü Karagöl. Merkez Konseyi ise Asu Kaya, İbrahim Algan, Cumali Fergün Coşanoğlu, Ali Çatalbaş ve Hilde Belevi isimlerinden oluştu.