İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye’de Pozitif Vaka Yok

2

Hafta sonunda 643 işyeri ve 2.182 şahıs kontrol edildi

3

Bakır kablo çalan hırsızlar suçüstü yakalandı!

4

Acil Çağrı Merkezlerine yapılan asılsız ihbarlar cezalandırılacak!

5

Türk Kızılay’ın Kuruluş Yıldönümü Kutlandı

6

Jandarma Teşkilatımız 182 Yaşında!

7

Osmaniye’de yaylalarda temizlik ve asfaltlama çalışması

8

Dostluğa Gelsin

9

Osmaniye'de Katil Koronavirüs Bitiyor

10

...Ve Pozitif Vaka Sayısı 3 OlduOsmaniye Valisi Dr. Yılmaz: Koronavirüs bitecek

Osmaniye Valisi Dr. Yılmaz: Koronavirüs bitecek

Dinamik Denetim Modeli çerçevesinde, kontrollü normalleşme döneminin sürdürülebilirliği ve bir an evvel tam anlamıyla normalleşmenin sağlanması için temizlik, maske, mesafe prensiplerinin yanı sıra hayatın her alanını kapsayacak şekilde belirlenen kurallara toplumun tüm kesimlerince uyulmasının sağlanması amacıyla tüm ülke genelinde yapılan geniş kapsamlı denetimler Osmaniye’de de tüm yaşam alanlarında devam ediyor.

Fakıuşağı Mahallesinde gerçekleştirilen denetimlere; Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hulusi Akkuş, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Guddusi Arık katıldı. Kamu kuruluşları il müdürlerinin yer aldığı gruplar halinde yapılan denetimler ilin diğer yaşam alanlarında da gerçekleştirildi.

Denetimlerin ardından basın mensuplarına açıklama yapan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Aralıksız sürdürdüğümüz denetim ve kontrol faaliyetlerimizi bugün de sürdürüyoruz. Toplumsal hareketliliğin olduğu bütün cadde ve sokaklarımızda kaymakamlarımız, il müdürlerimiz ve birim amirlerimiz denetim faaliyetlerine devam ediyorlar. Osmaniye olarak iyi gidiyoruz, bunu sürdürmeliyiz. Bu kapanma sürecini çok iyi değerlendirirsek çok daha güzel sonuçlar alacağız ve rahatlayacağız. Osmaniyeli hemşerilerime kurallara hassasiyetle uydukları için bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Şu süreçte kurallara hassasiyetle uymaya devam edelim ve hep birlikte koronavirüsten kurtulalım." diye konuştu.