İlginizi Çekebilir

1

Uzman Çavuş İntiharı Seçti

2

Osmaniye’de Pozitif Vaka Yine 9 Oldu

3

Osmaniye’li Kaymakamların Görev Yerleri Belli Oldu

4

Osmaniye'de kumar oynayan ve Kovid-19 tedbirlerini ihlal eden 13 kişiye para cezası verildi

5

Osmaniye'de Koronavirüs Yeniden Düşüşe Geçti

6

Osmaniye’de bin 175 kilo kavrulmuş fıstık imha edildi

7

Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de cadde ve sokaklarda sessizlik hakim

8

Osmaniye'li Genç Erzin'deki Kazada Yaşamını Yitirdi

9

Başkan Kadir Kara Babalar Gününü Şehit Aileleri İle Birlikte Kutladı

10

Osmaniye’de Pozitif Vaka Sayısı 9 OlduBünyamin bal
16.10.2020 14:57:16
Ne fenlisesi kardeşim aç imam hatip liselerini koyun gibi biat eden sukretmeyi bilen fetö gibi tarikatların arka bahçesi üretimden uzak nesiller yetişsin.fen lisesi okuyupta anarşist olmasın.

Kemal
16.10.2020 22:31:10
Bu ne imam hatip düşmanlığı bünyamin bey. Acak siz üretiyorsunuz zaten. İmam hatip mezunuyum ve benim yaptığım üretimi sülalen yapamaz.

Yilmaz ayaz
18.10.2020 22:16:15
Osmaniyemizin talebinin karsilanmasi gerektigini dusunuyorum. 2 sorunun nekadar degerli oldugu ulkemizde osmaniyemiz icin sart olmus durumda bu sebeble cahit sitki taranci imamhatip okulunun baska bir yere gonderilerek yerini bilmeyenler icin eski hosgoru okulunun fenlisesi olarak bir kampus hale getirilerek kontejyanida artirilabilir

OSMANİYE'DE FEN LİSESİ İSTEMİ

Osmaniye'li öğrenci velileri  gazetemizi arayarak, mevcut olan fen lisesine bir tane daha eklenerek 2. fen lisesinin yapılması gerektiğini belirttiler.

Osmaniye'li öğrenci velileri  gazetemizi arayarak, mevcut olan fen lisesine bir tane daha eklenerek 2. fen lisesinin yapılması gerektiğini belirttiler.

Gazetemize açıklamada bulunan öğrenci velileri, "Osmaniye nüfus yoğunluğu bakımından her geçen gün artış gösterirken, şuanda faal durumda olan tek fen lisesi ihtiyaçlara cevap vermiyor.Tek fen lisesi olduğu için yüksek puanla öğrenci alınıyor ve 2 soruyu yanlış yapan çocuklarımız fen lisesine girme şansını kaybediyor. Osmaniye'ye 2. fen lisesi açılması halinde, bu lisede okumak isteyen yavrularımızın hayali gerçek olur. Bu konuda yetkililerin duyarlılık göstererek, Osmaniye'mize 1 fen lisesi daha kazandırmalarını istiyoruz.Osmaniye siyaseten bu kadar güçlüyken bu isteğimiz yerine gelmezse bir daha hiç gelmez"dediler.      


Anahtar Kelimeler: OSMANİYE' LİSESİ İSTEMİ