İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye’de Pozitif Vakanın Yükselişi Sürüyor

2

Osmaniye’de evlere dadanan salça hırsızı yakalandı

3

Osmaniye’de Pozitif Vaka 176 Oldu

4

Osmaniye'de kaybolan alzaymır hastası kadın bulundu

5

Osmaniye'de narkotik ve asayiş denetimlerinde yakalanan 6 şüpheli tutuklandı

6

Osmaniye’de yanan ev kullanılmaz hale geldi

7

Osmaniye’de Pozitif Vaka 123 Oldu

8

Osmaniye’de Covit-19’dan 4 Günde 10 Kişi Öldü

9

Osmaniye’de ruhsatsız 6 silah ele geçirildi

10

Osmaniye’de Pozitif Vaka AynıKadir Rutbil
21.08.2021 11:26:39
Kardesim bu millet anlamaz anlamaz bosuna yorulmayin baslarina gelene kadar o Zaman da is isten gecer ama gec olur saglik sihat cok onemli cok saygilarimla

Osmaniye’de Pozitif Vaka Coşuyor

Osmaniye’de Pozitif Vaka Coşuyor

Osmaniye’de pozitif vaka maalesef coştukça coşuyor. Osmaniye’de dün yapılan koronavirüs testlerinde 174 pozitif vakaya rastlandı.

Osmaniye’de milletin sıcaktan dışarı çıkmaya cesaret etmediği bir dönemde bir kentin valisi yollara düşmüş koronavirüsü bitirelim diye kara kara yanarak çalışıyor. Ne olur valimize ve kendimize ve hatta geleceğimize azıcık saygımız varsa dikkat edelim. Özellikle maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarını hayatımızın bir parçası olarak kabul edelim.

Hastanelerimizin yoğun bakım üniteleri artık dolmuş ek üniteler eskisi gibi yeniden açılmaya başlamış. Durum gençekten endişe verici. Eğer önlem almazsak yarın pozitif vaka 300-500 olacak, o zaman daha da işin içinden çıkılmaz bir hal alacak.

Değerli okuyucularımız, bakın her gün usanmadan yılmadan belki ders alınır diye yazıyoruz, emek ediyoruz. Lütfen uyarılarımızı dikkate alın. Sağlık her şeyden önemlidir.  

 


Anahtar Kelimeler: Osmaniye’ Pozitif Coşuyor