İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye’de 54 kişi tutuklandı.

2

Osmaniye’de otomobil sinyalizasyon direğine çarptı: 2 yaralı

3

Osmaniye’de pozitif vaka 13 oldu

4

Radyo Meşale’denFetih Suresi kampanyası duyurusu!

5

Vali Yılmaz: "Sırası gelen vatandaşlarımız aşılarını mutlaka olmalı"

6

Osmaniye'de katil korona için gidiş hazırlığı

7

Osmaniye Olağanüstü İl Hıfzıssıhha Meclisi Yeni Kararlar Aldı

8

Osmaniye’de 66 düzensiz göçmen yakalandı

9

Osmaniye'de Koronavirüsle Mücadelede İyi Sonuçlar Geliyor

10

Osmaniye'de Pozitif Vaka Sayısı 13'e GerilediRüstem keskin
20.04.2021 18:36:43
Helâl olsun bizim osmaniyedeki Sayın valimize teşekkürler On numara isan geldiği günden beri çok güzel işler yabiyor teşekkürler sayın valimize ve Ekibinize ALLAH RAZI OLSUN

Meryem gürbüzeli
21.04.2021 01:36:22
biri 5 diğeri 3 yaşında çocuğum var Tam 1 senedir ne çarşı pazar market park yüzü görmüyor 1 senedir evime misafir girmiyor benim 3 yaşında ki küçücük aklıyla çocuğum hastalık var çıkmamalıyız diyor 30 yaşında ki insan sokak sokak dolaşıyor bu nasıl bir bencilliktir bu nasıl bir umursamazlık tır aklım almıyor çocuklarım hapis hayatı yaşıyor ne hakkınız var insanlık adına sizi vicdan ve merhamete davet ediyorum azıcık aklınızı başınıza alın evinizde kalın ki bu illetten kurtulalım lütfen Allah rızası için biraz duyarlı olun sadece kendinizi düşünmeyin hakkınız yok bize bunları yaşatmaya evinizde kalınca birşey kaybetmeyeceksiniz oturun artık evinizde kalın ki bu hastalıktan kurtulalım siz böyle gezmelere devam ederseniz ne virüs biter ne de sokağa çıkabiliriz.

Osmaniye'de Pozitif Vaka Sayıları çok değişkenlik gösteriyor

Osmaniye'de Pozitif Vaka Sayıları çok değişkenlik gösteriyor

Osmaniye'de koronavirüs testlerindeki pozitif vaka sayıları çok değişkenlik göstermeye başladı.
Son bir hafta içinde çıkan pozitif vaka sayıları adeta şaşırtıyor. Daha iki gün öncesine kadar 500'lü sayıların altına inen vakalar dün birden 874'lü vakalara ulaştı.
Ne olur bu illeten kurtulmak için, büyük çaba harcayan Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, İl Sağlık Müdürümüz Dr. Hasan Öznavruz ve kahraman sağlık çalışanlarının emeğini heba etmeyin.
Katil koronavirüs maalesef ki, vurduğu öldürüyor, öldürmese bile süründürüyor. Kurallara uymak, hastalığa yakalanmaktan daha mı zor? 
Hergün testlerde pozitif vakaların fazla çıkması inanın beni kahrediyor. Lütfen sizde aklınızı başınıza alın. Bu işin şakası yok. Şu illetten kurtulmak için herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum. Maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralllarına mutlaka uyun.