Osmaniye’de TYP Çalışanları sürekli iş istiyor

Osmaniye’de TYP Çalışanları sürekli iş istiyor

Osmaniye’deÇalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından belirlenen çeşitli kurumlarda görevli, Toplum Yararına Program (TYP) çalışanları, büyük bir merakla kadro müjdesi bekliyor

Osmaniye’deÇalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından belirlenen çeşitli kurumlarda görevli, Toplum Yararına Program (TYP) çalışanları, büyük bir merakla kadro müjdesi bekliyor. 
Karaçay tesislerinde bir araya gelen TYP Çalışanları, iş sürekliliği konusunda yetkililerden müjdeli haber beklediklerini ifade ettiler. 
Gurup adına açıklama yapan TYP Çalışanı Rukiye Deniz, “Sayın Cumhurbaşkanımız, işçinin ve mazlumun yanında. Depremzede TYP Çalışanları olarak mağdur durumdayız ve bu işe gerçekten ihtiyacımız var. Biliniyor ki TYP çalışanları kısa süreli çalışanlar, 6 aydan sonra iş çıkışı yapılıyor ve bizler doğru düzgün işler bulamıyoruz. O yüzden devletimizin güzel haberlerini bekliyoruz. Onlar müjdeyi, güzel haber vermeyi seviyorlar, bizi de sevindirmelerini istiyoruz.” Dedi. 
Diğer çalışanlar Leyla Yağcı, TeyfikBozkurt ve Hasan Hüseyin Erman’da devlet büyüklerinden sürekli iş konusunda destek istediklerini belirterek, “Bizlerde sürekliliği olan iş istiyoruz” diye konuştular.  Osmaniye 12.02.2024 16:03:00 0

İlginizi Çekebilir

1

Jandarmadan dronlu trafik denetimi

2

Macar folk grubu KerekesBand, Osmaniye’de konser verdi

3

Osmaniye'de tırla çarpışan otomobildeki 2 kişi yaralandı

4

Bahçe’de MHP’ye Büyük Katılım

5

Osmaniye’de 250 ton atık geri dönüşüme kazandırıldı

6

Osmaniye’de gaziler, öğrencilerle bir araya geldi

7

Polisin ‘dur’ ihtarına uymayan hafif ticari araçtan 5 Suriyeli kaçak çıktı

8

Sahte kimlikle SRC sınavına giren 15 kişi gözaltına alındı

9

Jandarmadan uyuşturucu ve kaçakçılık operasyonları: 25 gözaltı

10

Osmaniye’de dezavantajlı gruplar için istihdam projesi