Beytullah Altıparmak
18.05.2020 09:28:09
Çok iyi bir bakış açısı bu sıkıntıyı gözler önüne sermissiniz teşekkürler sizlere benimde bir ricam olacak osmaniyeli biri olarak tüm yollarımız berbat bunun herkes farkında ne olur bunuda dile getirin çalışmayan kurum kim olursa olsun bakımsızlık şehrin her yerinde

Faruk Çetin
18.05.2020 09:51:12
Şu memlekette güzel olan ne var acaba? Başka şehirlere bakıldığında nasıl bir hizmet yapmamış birisini tekrar başkan seçiyorsunuz diye sorduklar ızaman ne diyoruz

Cengiz Seyhanlı
18.05.2020 18:31:17
Her sene yaz tatilinde geliyorum, aynı pislik aynı bakımsızlık. Bölgenin değişmeyen tek şehri. İlerlemiyor eskisinden de kötüye gidiyor

Hasan korkmaz
18.05.2020 19:27:46
Gerçekten çok güzel bir konuya ilişkin yapılan çalışmadan dolayı başak gazetesine teşekkür ediyorum bu sorunu çözmek için ulaştırma şehircilik bakanlığı TCDD genel müdürlüğü ve bölge müdürlüğü kapsamlı bir şekilde çalışma yapıp şehir merkezinin içinde kalan devlet Demir yollarının şehir dışına alınması için gereğini yapması gerektiğini düşünüyorum saygılarımla

Ali Ertuğ Türk
18.05.2020 20:22:06
Teşekkür Ediyoruz

Sanane banane
18.05.2020 20:55:33
Ya kardeşim yollar bozuk diyorsun da berbat halde bırakan belediyeye yine oy veriliyor o zaman bunda başkasın değil kendimiz suçluyuz.

MURAT Yaprak
18.05.2020 22:49:22
Belediye başkanı mutlu osmaniye diye utanmadan birde slogan yapmış bu adam sırf osmaniyeliler partiye sahip çıkıyor diye çalışmamasına rağmen aday gösterildi osmaniyeliler bu haksızlığı haketmiyor osmaniye ve osmaniyeliler hizmeti hakediyor gazatenizi sorunlara değinmesinden dolayı tebrik ederim

Ahmet çeliğ
18.05.2020 22:49:39
Yaptığı bir iş yok bu belediyenin.Bu gidişle olmayacakta.Çünkü bir hedef Bir Amaç yok. Bu belediyecilik bu şehri keldırmıyor.Mevcut sistem çökmüş.Olanla sadece Zaman dolduruyor.

Ahmet çeliğ
18.05.2020 22:49:39
Yaptığı bir iş yok bu belediyenin.Bu gidişle olmayacakta.Çünkü bir hedef Bir Amaç yok. Bu belediyecilik bu şehri keldırmıyor.Mevcut sistem çökmüş.Olanla sadece Zaman dolduruyor.

Atilla Karataş
19.05.2020 02:05:20
Devlet Keşke Osmaniyemizede kayyum atasa ne güzel olur

Celal Yakın
19.05.2020 02:37:49
Osmaniye'ye tayin sebebi ile geleli 1,5 sene olmasına rağmen caddelerde ve sokaklarda temizlik yapıldığını görmedim. Şehir o kadar kirli ki aylarca yere atılan çöplerin kaldığına şahidiz. Dışarıdan gelen bir kişi olarak hizmet etmeyen bir yerel yönetimi Osmaniye'ye hiç yakıştıramadım. Daha dar ve imkansız ortamda çok daha güzel işler yapan belediyeler gördük.

Miss. Pink
19.05.2020 03:28:28
Hayatımda Osmaniye'nin yolları kadar berbat başka yol görmedim. Şoför olursun arabanın içinde disko var givi hoplayıp zıplarsın. Yaya olursun yağmur yağdığında suya girmeden karşıya geçemezsin. Belediyecilik sıfır. Başka şehirler mazgallarla dolu. Yağmur sularını toprak emsin diye bekliyorlar herhalde. Gerçi balkon kolonlarını balkonun ortasına diken müteahitlerin yaşadığı bir ilden ne bekliyoruz ki. Bunu da hayatımdan başka yerde görmedim. Kolon balkonun kenarında olur en lüks evlerde bile ortada. Yemeyen partilere oy verin de düzeltin şu şehrinizi.

Abdullah okuyucu
19.05.2020 03:44:55
Hatayli ama osmaniyede okuyan biri olarak oncelikle osnaniyeyi cok seviyorum fakat yurtta kaldigim icin bir ara yurttan secili kisiler belediye baskanini ziyaewte gitti bir kiz sikayetleri belirtti. Ben hatayliyim ama osmaniyeyi daha cok seviyor oldugumdan yollarin duzeltilmesi alt yapinin iglestirilmesi gerektiginj dusunuyordum . Tam bunu baskana arz edecekken baska bir ogrenci soz alip bu mevzuyu baskana aktardi. Acikcasi baskan ustten bir bakis acisiyla cevsp verdi buna uzuldum. Baskan farkli kurumlarin yollari duzeltme gorecidir bizim degil ama yine calisiyoruz 2 3 sebeye duzeltmeye calisacaguz dedi. Inanin kendi memleketimde koylerimizin yollari osmaniye mrkezin yollarndan daha temiz ve duz. Ben osmaniyeyi cok seviyorum. Ama yetkili merciiler gorwvlerini yerine getirmezse osmaniye ögrenciler açisindan sevilmemeye devam edecek. En azindan merkezin yollari duzeltilmeli.. sayğılar, sevgiler...

Gerçekçi adam
19.05.2020 03:54:48
Takım tutar gibi parti tutup oyunuzu işinin ehli liyakatli kişiye değil de partilerin kendi çıkarları doğrultusunda belirlediği şahıslara verirseniz butun bu olanlarada katlanacaksınız artık şu fosilleşmiş zihniyeti bırakmamın zamanı gelmedimi. Belediyeler hizmet yeridir. Partilerin sermayesi değildir.

Salih
19.05.2020 03:59:35
Keşke "mutlu!" Osmaniye'nin tek sorunu bu olsa.. Belediyenin yaptığı birkaç hizmeti dışında ne yapsalar ellerinde kalıyor. Bakımsızlık hat safhada. Bu başkandan bu kadar ekmek yiyen halk varken daha çok seçerler. Halkın kafasının değişmesi gerek.

Bünyamin İNCE
19.05.2020 10:25:22
Ben üç yıldır osmaniyedeyim burada da maalesef hizmete değil ideolojiye oy veriliyor Mevcut oy verenler taş taş üstüne konmadığını biliyor ancak yinede bi işimiz düşse adamımız var diyor veya gidip sol partiyemi verecem diyor. Bunu bilen yönetim Osmaniye için durmaksızın çalışıyoruz diyor ama hiç birşey yapmıyor. Zaten başkası gelsede yapmaz. Herkes hizmet için değil rantı biz yiyelim derdinde.

OSMANİYE'DEKİ HEMZEMİN GEÇİTLER ÇILDIRTIYOR

Osmaniye'nin önemli yerlerinde bulunan hemzemin geçitlerin sinyalizasyon sistemlerinin arızalı olması ve tren gelmediği halde kapanarak tren geliyormuş gibi çalışması sürücüleri adeta çıldırtıyor.

Dün Osmaniye'de bulunan hemzemin geçitlerin sinyalizasyon sistemleri arızalanarak yolları kapatması uzun kuyruklar oluşmasına neden oldu. Mübarek ramazan ayında olduğumuz şu günlerde oruçlu sürücüler, yaşanan bu aksaklığı gidermedikleri için  TCDD yolları yetkililerine ateş püskürdüler.  

Artık bu sorunu çözün ve sürücüler sıkıntı yaşatmayın.