OSTADER’DEN EMNİYET MÜDÜRÜ OKUMUŞ’A ZİYARET

Osmaniye’yi Uluslararası Tanıtma Derneği yönetim kurulu üyeleri  Osmaniye İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş’u makamında ziyaret etti.

Osmaniye’yi Uluslararası Tanıtma Derneği Başkanı Bahri Çolpan’la birlikte yönetim kurulu üyeleri Av. Ahmet Salgut, Şükrü Baba, Erdal Aydın, Havva Çetin ve Ayşe Tuğba Besen’le Osmaniye İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş’u makamında ziyaret etti.

Hoş sohbetle devam eden ziyarette Osmaniye İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, Osmaniye’yi çok sevdiğini ve burada görev yapmanın büyük bir mutluluk olduğunu ifade ederek,”Osmaniye gerçekten güzel bir yer. Bizlerde Osmaniye’nin asayişi için 24 saat görevimizin başındayız. Osmaniyelilerden ricamız özellikle düğünlerde atılan maganda kurşunu ile ilgili bize yardımcı olsunlar. Bize gelen her türlü ihbar koruma altında ve hiçbir şekilde açıklanamaz. Güzel bir Osmaniye için hep beraber elele verelim”dedi.  

Osmaniye’yi Uluslararası Tanıtma Derneği Başkanı Bahri Çolpan’da emniyetin çalışmalarından memnun olduklarını ifade ederek,” Özellikle Müdürümüz Ahmet Selçuk Okumuş’un başarılı çalışmalarını dikkatle takip ediyoruz”dedi.