İlginizi Çekebilir

1

Gölette boğulan gencin cansız bedenine ulaşıldı

2

Mısır’daki tren kazasıyla ilgili 4 demiryolu çalışanı hakkında gözaltı kararı

3

Konya’da 16 yaşındaki çocuk gölette ölü bulundu

4

Kadıköy’de iftara dakikalar kala yangın paniği: 1 yaralı

5

Mardin’de 2 aile arasında silahlı kavga: 5 yaralı

6

Şanlıurfa’da yol verme kavgası: 2 ölü, 9 yaralı

7

AFAD zodyak bot ve drone ile arama kurtarma çalışması başlattı

8

İşyerini kundaklayan şahıs tutuklandı

9

Giresun’da 70 gram bonzai ele geçirildi

10

Fırtınanın uçurduğu çatı, çocukların oynadığı alana düştü faciadan dönüldü(ÖZEL) Taksim Meydanı’nda sokağa çıkma kısıtlamasına aldırmadan dilencilik

(ÖZEL) Taksim Meydanı’nda sokağa çıkma kısıtlamasına aldırmadan dilencilik

Beyoğlu Taksim Meydanı ile İstiklal Caddesi’nde sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen aile boyu dilencilik yapanlar, zabıta ekipleri tarafından yakalandı. Gece gündüz meydan ve caddede ağlayarak dilencilik yapanlar hakkında cezai işlem uygulandı.
Beyoğlu Taksim Meydanı ile İstiklal Caddesi’ni uzun süredir mesken tutan ve ağlayarak dilencilik yapan aile yakalandı.
Beyoğlu Belediyesine bağlı zabıta ekipleri, kısıtlama günü de dilencilik yapan grubu, bir süre takip etti. Takibin ardından aile oldukları ve yanına küçük çocukları da alarak, dilencilik yaptıkları tespit edilen şebekeye zabıta ekipleri operasyon yaptı. Zabıta ekipleri, aile boyu dilencilik yapan grubu suçüstü yakalayarak toplamaya başladı. Aralarında bir kadın, zabıta aracına binmemek için önce direndi, ardından kendisini çeken basın mensubuna tepki gösterdi. Kadın, kızını bahane ederek araca binmek istemese de, zabıta ekipleri tarafından zorla araca bindirildi.
Araca bindirilen dilenci grubu zabıta merkezine götürülürken, haklarında Kabahatler Kanunu kapsamında cezai işlem uygulandı.
Öte yandan, aralarında genç kızların da olduğu dilenci grubunun, yürüyen vatandaşlardan para dilediği ve vermeyenleri ise zorladığı kameraya yansıdı.